Seminář Feng Shui - Čas a energie dní

Volný čas

Výběr dovolené, svatba, stěhování, obchodní jednání, nákup nemovitosti, zkouška, podání žádosti o cokoliv atd. Asi každého by zajímalo, jaký den by pro podobná důležitá rozhodnutí byl ten nejvhodnější. Podle čínské kosmologie se na ten správný den můžeme zeptat 28 nebeských dómů. Každý z nich vládne nějakému dni a proto každý den je vhodný k úplně jiné činnosti.

V čínské kosmologii a umění Feng Shui je vše postaveno na principu jinu a jangu a pěti elementů ( dřevo, oheň, země, kov a voda). Proto i vládci nebeských dómů nám kromě určité charakteristické energie dodávají i energii jednoho z pěti elementů. Tím můžeme daný den podporovat mimo jiné i správně zvoleným oblečením, především jeho barevným provedením a různými doplňky, které s daným elementem souvisí. A dále pak podle svého Astrotypu dopředu víme, jak na nás ten určitý den zřejmě bude působit z hlediska energií. Jestli nám ten den půjde na ruku nebo by bylo lepší raději nic moc zásadního nedělat.

Chcete-li se tedy dozvědět něco o určitých událostech, které se teprve stanou nebo se již staly a vy nevíte proč daná situace dopadla zrovna tak jak dopadla, přijďte na náš seminář, kde se dozvíte více. Vše, co se stane v čase se může rozebrat a zjistit příčina. Dokonce i nápad, myšlenka, idea nám řekne, jak se bude nadále vyvíjet. Zda je vhodné pustit se do této činnosti či nikoliv.

Na tomto semináři bychom vám rádi ukázali, jak si dopředu naplánovat zásadní a důležité okamžiky v životě. Kdy je lépe jednat a kdy zase naopak být raději pasivní.Kromě již zmíněných energií dní se naučíme více vnímat pojem času a vše, co s ním souvisí. Takže si budeme povídat o různých cyklech, které je docela dobré dodržovat a přiznávat je, než jít proti nim. Pak nás takový život totiž velmi vyčerpává a vysiluje. Ukážeme si, jaké energie vládnou v určitých časových cyklech, jak je podporovat v náš prospěch a využít k udržení dlouhého, zdravého a vitálního života.

Věříme, že vám tento seminář bude velmi užitečný a nasbírané informace budete moci využívat i v normálním běžném životě.

Účinkují

Lektor Ing. Jiří Černák

Kontakty

www.byu.cz

Termíny