Seminář Feng Shui - zdravé a harmonické bydlení

Volný čas

FENG SHUI

Feng Shui je tradiční čínské umění, které se zaměřuje na život v harmonii s okolním prostředím. Vyhledává nejideálnější energie pro člověka v daném místě a v určitém čase. Pomáhá v případech, kdy potřebujeme zlepšit či podpořit určitou nerovnováhu v oblasti zdraví, vztahů, prosperity či spokojenosti. Tradiční Feng Shui nám umožňuje ovlivnit vzájemné působení energií člověka a okolního prostředí tak, aby vše fungovalo v náš prospěch a v tom správném čase. Využívá se proto při harmonizaci našeho života, především při úpravách našeho bydlení nebo pracovního prostředí. Na základě tisíciletých zkušeností vznikl systém pravidel a principů, kterým dokážeme přizpůsobit každý prostor pro konkrétního jedince tak, aby se v takovém prostředí cítil co nejpříjemněji. Tradiční Feng Shui je proto založené na komplexních metodách s individuálními výpočty pro každého člena domácnosti či firmy, pro každý prostor a v závislosti na konkrétním čase. My se zabýváme právě tímto tradičním Feng Shui, které je založeno na těchto třech základních pilířích - člověk, prostor a čas. Moderní Feng Shui, tak jak ho znáte z knih a časopisů, je úplně něco jiného. V novém pojetí Feng Shui se řeší jen prostor, správné proudění energie a rozmístění nábytku včetně drahých pomůcek Feng Shui, což pro dokonalou harmonizaci opravdu nestačí. Proto zvažte, kdo vám pomáhá při aplikování principů Feng Shui a pro jistotu ani nezkoušejte sami jen podle nějakých článků řešit své bydlení. Mohli byste si do svého života vnést něco, co by vám nemuselo dělat dobře a tím si i ublížit. Rádi vám poradíme, jak si můžete i vy vytvořit příjemné prostředí kolem sebe, které vás bude nabíjet pozitivní energií, tím harmonizovat sebe sama, vaše vztahy, ale i zlepší vaše zdraví, prosperitu a spokojenost. Protože prostředí, ve kterém žijete a nejvíce se pohybujete, zrcadlí i váš život, jeho kvalitu a průběh.

BYDLENÍ

Domov je místo, kam bychom se měli vždy rádi vracet, protože je nám v takovém prostředí moc příjemně. Měla by to být naše oáza klidu a bezpečí. Místo, které nás vždy naladí svou pozitivní energií, kde rádi trávíme šťastné chvíle s našimi nejbližšími. Chcete-li i vy prožívat takové okamžiky, rádi vám pomůžeme při úpravě a vytváření takového domova. Vždy stavíme na první místo potřeby a touhy každého jednotlivce spolu s funkčností prostoru. Dále pak využíváme i typologii člověka, které barvy, styly, materiály jsou pro daného jednotlivce vhodné či nikoliv. Poradíme vám a pomůžeme již při úvahách o vašem bydlení. Zda je pro vás vhodné město či spíše bydlení v klidné vesnici, jaký typ domu či bytu by vám nejvíce vyhovoval. Jsme nápomocni i při výběru pozemku, umístění domu na pozemku, navržení a rozmístění místností v domě, ale i návrh umístění nábytku v jednotlivých místnostech. Naším cílem je navrhovat a vyhledávat takové bydlení, které by naplňovalo veškeré vaše potřeby a funkčnost dle vašeho způsobu života. I když již bydlíte v nevyhovujících podmínkách nebo nejste doma spokojeni, i když jste se právě přestěhovali, vždy se snažíme nalézt nejlepší řešení k vašemu pocitu domova. Vždy se snažíme nalézt pro každého člověka takový prostor, který ho nabíjí pozitivní energií a celkově působí harmonicky a vyváženě. Hledáme jen takové cesty, které nám pomáhají zkvalitnit pocit z vašeho bydlení.

KOMERČNÍ PROSTORY

Nejen doma, ale i v práci trávíme mnoho času, proto i pracovní prostředí by mělo splňovat požadavky harmonického uspořádání prostoru. V zaměstnání ještě navíc musíme brát v potaz spolupracovníky, jak na sebe navzájem působí. Taktéž je i velmi důležité, zda jsme si zvolili tu správnou práci, která nás baví a kterou rádi vykonáváme. Zda jdeme do zaměstnání s chutí či nikoliv. Poradíme vám již při vyhledávání nových kanceláří či navrhneme změny a novou úpravu stávajících pracovních prostor. Chybně rozmístěné pracovní místo může brzdit vaše pracovní nasazení a efektivnost. Velmi důležité je i rozmístění klíčových zaměstnanců firmy v budově. Naším cílem je navrhovat a vyhledávat takové prostory, které vám pomohou s vaší činností, budou splňovat funkčnost, ke které jsou určeny a tím pádem se i zvýší spokojenost zaměstnanců a celkový obrat firmy. Komerční prostory nejsou jen kanceláře, ale také restaurace, obchodní prostory, kadeřnické a masážní salony, ordinace, ... Poradíme vám, jak nejlépe uspořádat interiér, aby působil co nejvíce harmonicky a přilákal tak co nejvíce zákazníků. Vždyť spokojený zákazník, který se stále vrací je ta nejlepší vizitka.

Účinkují

Lektor Ing. Jiří Černák

Kontakty

www.byu.cz

Termíny