URIAH HEEP

Hudba

Legendární URIAH HEEP oslaví své 40. narozeniny v PRAZE!

24.5. 20:00 PRAHA, KC Vltavská

Slavná britská rocková legenda URIAH HEEP slaví již své 40. narozeniny. Jako dárek všem příznivcům této milé muziky vydává nové album "Live in Budapest Hungary 2010" a navíc vyráží na světové turné, které nemine ani Českou Republiku. Oslava v ČR proběhne 24. května 2011 v PRAZE, KC Vltavská!

Při vyslovení jména této, již dlouhá léta, legendární britské rockové skupiny, si každý pamětník ihned vybaví, že jsou jedním ze 3hlavních pilířů stylu zvaný rock! Byli to Black Sabbath, Deep Purple a právě Uriah Heep, kdo udával směr, kterým se tento hudební styl ubíral. URIAH HEEP prodali za svou dlouhou hudební kariéru až neuvěřitelných 30 milionů nosičů po celém světě, hráli v52 zemích světa a získali po právu přívlastek nejlepší „live" rockové kapely na světě. Ve svém „životopise" mají i několik dalších zajímavých „nej", např. byli první britskou kapelou, která hrála naživo vRusku (bylo to vroce 1987!).

Přeneste se nyní spolu s "Uriášema" do Budapešťské Petrofi Hall a vychutnejte si naplno jejich nezapomenutelné hity, zahrané s lehkostí a elegancí jim vlastní. URIAH HEEP jsou zpět, v dokonalé kondici a těší se na vás! 24. května - PRAHA, KC Vltavská.

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 224 235 267, na mailu: mikeskova@pragokoncert.com, na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku a dále v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

 

 

Termíny