Metro pokřtí novou desku s názvem Souznění

Volný čas, Hudba

Ikdyž o sobě na jednom ze svých profilů píší, že jsou sdružením hudebních vyvrhelů a povalečů, rozhodně to není úplná pravda. Jičínská kapela, která se dala dohromady v roce 2006 totiž rozhodně nepatří mezi povaleče, ba právě naopak. Je to parta tří mladých kluků, kteří na sobě tvrdě makají. V minulosti odehráli několik akcí s kapelami jako jsou například: Ready Kirken, Status Preasents, LUS3, Flattus, The Coolers či POST - IT. A nyní pokřtí své třetí album „Souznění".

Název desky je odvozen od stejnojmenné písně, která byla oprášena právě pro toto album. Na křtu společně s kapelou vystoupí i další hosté - kapely Post Pubescentos a Bludy.

Souznění je autorskou prací celé kapely a najdete na něm dvanáctku písní, které vznikaly v průběhu posledních tří let, ale nejstarší je z roku 2006. Jak kapela sama říká, na desce se snaží obtisknout svoji jemnější a doposud nepoznanou tvář.

Na křest desky, který proběhne příští sobotu - 15. ledna 2011 v klubu Tančící dům v Jičíně od 20:00 hodin jste všichni srdečně zváni.

Účinkují

Metro, Bludy, Post Pubescentos

Termíny