Soboty v obchodním centru Olympia Teplice patří dětem

Pro děti

Druhé a čtvrté sobotní odpoledne v měsíci je v obchodním centru Olympia Teplice pravidelně věnované dětem. V rámci akce Soboty dětem je pro nejmenší návštěvníky a jejich rodiče připraven program plný zábavy a legrace, děti se zde mohou dozvědět různé zajímavosti i vyzkoušet nové výtvarné techniky.

V sobotu 8. ledna si budou děti v teplické Olympii v rámci akce Kalendárium vyrábět vlastní kalendáře. Mohou si do nich vyznačit prázdniny i různá výročí, aby měly své významné dny roku 2011 stále na očích a nezapomněly například na narozeniny či svátky svých rodičů akamarádů.

Předposlední lednovou sobotu, 22. ledna, se bude konat akce Hvězdopravectví, na níž se děti seznámí s planetami Sluneční soustavy, poodhalí kouzlo vesmíru a objevování nových planet a souhvězdí.

Valentýnky - to je název akce, která bude probíhat 12. února a bude věnována blížícímu se svátku sv. Valentýna. Děti budou mít možnost vyrobit si zde přáníčka pro své tajné lásky isvé nejbližší.

V Olympia centru bude od 14. února po celý měsíc umístěna velká zrcadlová síň s různými typy zrcadel, ve které najdou pobavení malí i velcí návštěvníci a proto je čtvrtá únorová sobota věnována stejnému tématu.

Akce se konají v obchodním centru Olympia Teplice každou druhou a čtvrtou sobotu vměsíci od 13 do 17 hodin.

 

Více na stránkách obchodního centra Olympia Teplice: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/soboty-detem.html

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a vroce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). Kobchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

Základní informace ospolečnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis byla založena vroce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers,Union Investment Real Estate aEuropolis AG vregionu střední avýchodní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem asprávou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných ispravovaných nemovitostí atransparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří vsoučasné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center alogistických parků v České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Europolis Real Estate
Asset Management s.r.o.

Václav Jonáš
Project Manager
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: v.jonas@europolis.com

www.europolis.cz

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Termíny