Dialog 21

Výstava

Letos slavíme 21 let od doby, co se poprvé začal dělat Dialogue Prague/Los Angeles. Což je bezpochyb důvod k oslavám a proto si tuto vernisáž nenechte ujít! Krom hudební skupiny MaM se můžete těšit i na malé občerstvení a příjemnou atmosféru!

Doufáme, že se sejdou všichni umělci, kteří s námi již spolupracovali. Bude pozváno i několik nových umělců v tomto r...oce, například ze San Francisca, Kalifornie či z Bratislavy.

Naše místní Galerie Califia v Horažďovicích nabízí prostor o 4 místnostech, kde se objeví umění z hlavního města střední Evropy. Show se uskuteční k výročí "Sametové revoluce" 17. listopadu a potrvá až do května 2011, kdy se v regionu uskuteční vzpomínka na příchod generála Pattona, který osvobodil Československo od nacistické okupace. Doufáme, že se americký velvyslanec objeví na dernisáži, v době, kdy mnoho a mnoho amerických vlajek zdobí domy ve všech městech a vesnicích. Věřte mi, že je to vzláštní pocit pro mne! Budeme mít mnoho rekvizit z minulých Dialogues, například fotodokumentaci, video, a další věci v jedné velké místnosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Účinkují

Lynn Aldrich, Dawn Arrowsmith, S. E. Barnett, Barbara Benish, Mochael Blažek, Erika Bornová, Mark Červenka, Jiří Černický, Tomáš Císařovský, Jitka Havlíčková, Habib Kheradyar, Robert Kingston, Vladimír Kokolia, Daniel Martinez, Leland Means, Jan Merta, Vladimír Merta, Christian Mounger, Petr Nikl, Tomáš Ruller, Štěpánka Šimlova, Margita Titlová, Jeff Vallance, Marnie Weber, Alexis Zoto, Liz Young, Jiří David, Stephan Milkov, Karl Matson, Eva Jelinkova-Sakuma

Další dokumenty k akci

  
Termíny