HARMONIA LAUDES - vánoční koncert

Hudba

Po velkém úspěchu a mnohých ohlasech nadšených posluchačů koncertů projektu HARMONIA LAUDES se jeho účastníci rozhodli pro opakování vánoční verze programu i v letošním roce. Budou to však už jedny z posledních provedení, protože se hudebníci budou v příštím roce věnovat studiu nového muzikálu.
Můžeme se tedy těšit na sérii tří vánočních koncertů, při kterých zazní duchovní hudba na pomezí různých žánrů, kterou lze označit jako symphonic art rock a která již delší dobu oslovuje posluchače napříč generacemi. Mimo skladeb Ch. Norwella zazní i hudba E. Morriconeho a A. Snella. Spolu s velkým smíšeným pěveckým sborem tvořeným zpěváky ze sborů Musica animata Třebíč, Santini Telč a Serafín Třebíč Jejkov a smyčcovým orchestrem účinkují i členové rockových skupin ARCHA a YETTIrock.
Koncerty se uskuteční 28. prosince v 19 hod. v kostele sv. Martina v Třebíči, 2. ledna v 17 hod. v kostele Jména Ježíš v Telči a 9. ledna v 17 hod. ve Společensko-kulturním centru v Brtnici. Projekt HARMONIA LAUDES je finančně podpořen v rámci Grantového systému Zdravého města Třebíče. Více informaci na www.animata.cz.

Kontakty

www.animata.cz

Termíny