Polefest 2011

Hudba

Tradiční klubový hudební festival Polefest zažije již desáté! pokračování. Polefest má tradici už od roku 2006 a při jeho konání, po půl roce, se zde vystřídalo přes 50 kapel z celé republiky i mimo ni. I letošní půlročník bude opět našlapaný kvalitní hudbou!

Účinkují

Holden Caulfield - http://bandzone.cz/holdencaulfield indie-rock'n'roll / Praha

Papír,Sklo,Plasty - http://bandzone.cz/papirskloplasty alternative-rock / Česká Lípa. Českolipská formace z temné čtvrti Svárov, mísící avantgardním způsobem hudební styly opírající se o rock, pop a underground, si již od prvních koncertů získává přízeň po...sluchačů svým svébytným pojetím hudby a živých vystoupení.

Donrvetr - http://bandzone.cz/donrvetr http://www.facebook.com/group.php?gid=121126267916231 rock / Pardubice. Kapela hrající instrumentální bluesrock, jazzrock za necelý rok svého působení hrála, krom jiného, například v pražském Vagonu či na brněnském Majálesu. Ve složení saxofon, příčná flétna, kytara, basa, bicí oslovují posluchače výraznými melodiemi. Na koncertě v Ponorce se udají pro kapelu dvě podstatné věci: 1. Donrvetr (pokud vše dopadne podle načasování:)) pokřtí svoje demo CD. a za 2. by měl vystoupit jako host Kalifornský básník a zpěvák Lucien Zell, který se svoji kapelou The Wavemen hrál například na Colours of Ostrava nebo na Trutnově. http://bandzone.cz/thewavemen#/thewavemen?at=news

Battle Pink Floyd and The Doors revival - Pardubická kapela, hrající již několik let na pardubické hudební scéně zahraje opět hity od legendárních Floydů a nezapomenutelného Jima Morrisona s The Doors.
http://bandzone.cz/battle#/battle?at=news

Termíny