"Zlatý víkend" na sjezdovce Razula: poloviční ceny

Sport

Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích v sobotu 18. 12. naplno zahájí zimní sezónu. Dva týdny poté, co se nejprve rozjely vleky na kratší sjezdovce Horal, konečně přivítá první návštěvníky i hlavní, kilometrová sjezdovka Razula a díky vynikajícím sněhovým podmínkám se zároveň otevřou i nezasněžované sjezdovky Galik a Lanterna. Na sjezdovce Razula se bude během celého víkendu lyžovat za poloviční ceny.

Na sjezdovkách je přes 70 centimetrů sněhu, převážně přírodního, lyžařské podmínky jsou ideální. Vleky budou v provozu od 9 do 16 hodin. Od soboty zahajuje i večerní lyžování na sjezdovkách Razula a Horal - lyžuje se od 18.30 do 21 hodin. Na sjezdovce Horal je již také v provozu lyžařská školička.

Na svě si přijdou i běžkaři. Přímo v Karlovicích je upraveno 20 km běžeckých tras. Dá se také vyrazit na 50 km tras na hřebenech Vsetínských vrchů. 

Od soboty bude v provozu i Gril srub Razula u sjezdovky Razula, kde se mohou lyžaři zahřát u krbu při ochutnávání různých specialit. Od ledna do konce března bude Gril srub Razula stejně jako loni pořádat pravidelné gurmánské akce - každý víkend bude zasvěcen jiné kuchyni. 

Kontakty

www.razula.cz

Termíny