GOSPELOVÉ VÁNOCE 2010 NATE BOWN & ONE VOICE (USA)

Hudba

Gospelové Vánoce 2010: Nate Brown & One Voice

GOSPELOVÉ VÁNOCE 2010: NATE BROWN & ONE VOICE (USA)
Nate Brown & One Voice je soubor, který se prostřednictvím svých výkonů snaží o co nejdokonalejší pochopení tak inspirativní hudby jakou je Gospel.
Nate Brown pochází z Washingtonu DC. Svou hudební kariéru začal v roce 1994 jako hráč na saxofon ve škole umění Duka Ellingtona. Poté navštěvoval Berkley College of Music v Bostonu a připojil se ke gospelové skupině The Gideon Band. Pracoval také jako hudební ředitel pro Wilderness Ministetries, Inc. nebo pro Bethel Deliverance Outreach Ministry, kde vedl dětský sbor a v soutěži Kellog´s Gospel Sing Off Copetition dovedl sbor až k vítězství. V současné době pracuje jako hudební ředitel pro neziskovou organizaci Brydges a nadále působí jako sbormistr.
Nate Brown a jeho vokální soubor One Voice vydali své první album Tell the World v roce 2003. V roce 2008 se Brown se svým souborem vydal na evropské turné, při kterém vydali své druhé album Nate Brown & One Voice, Live in Fano, Italy. Hudební styl a vystoupení Nata Browna se svým sborem One Voice je pro diváky vždy nezapomenutelným zážitkem! Českému publiku se tento výjimečný talent představí vůbec poprvé. Zažijete neopakovatelnou a pohodovou atmosféru, kterou si po předvánočním shonu přinesete až domů pod váš vánoční stromeček. Nenechte si proto tento jedinečný a neopakovatelný zážitek ujít a přijďte na večer plný pohody a nádherných tónů.
Koncert se uskuteční v sobotu 18.12.2010 od 18:00 hodin v Evangelickém kostele v Novém Městě na Moravě.


Kontakt : Zdeněk Smrček
+420603100365

Účinkují

GOSPEL _ NATE BROWN & ONE VOICE (USA)

Další dokumenty k akci

  
Termíny