Vánoční show s Elvisem v hotelu Olympik Tristar

Hudba

CZ Elvis Presley Vláďa Lichnovský opět vystoupí se svou kapelou Elvis Presley Revival Band na tradiční Vánoční show s Elvisem v hotelu Olympik Tristar, která se koná v neděli 12. prosince 2010 od 19 hodin v prostorném sále zmíněného hotelu. Návštěvníci budou moci slyšet Elvisovy vánoční písně, ale také klasické balady, rokenroly a „pecky" z Elvisova Las Vegas období 70. Let, při nichž si budou moci samozřejmě zatančit. Na své si přijdou i milovníci kostýmů - Vláďa má kostýmu několik, z nichž dva jsou vyrobeny přímo americkou firmou, která šila pro Elvise.
Akce je rozdělena do čtyř částí, zhruba po dvaceti minutách. O přestávce je možné se v místě občerstvit.

Doprodej případných zbylých vstupenek a vstup do sálu, v němž se nekouří a je bezbariérový, je od 18 hodin.

Vstupenky je možné koupit za 200 Kč v předprodeji ve SPRINTER Studiu, s.r.o. - Praha 2, vchod z ul. Trojanova 22 (Cca 200 m od tramvajové stanice Moráň, z Karlova náměstí; Cca 300 m od stanice metra Karlovo náměstí - výstup Palackého náměstí, Kontakt: www.sprinterstudio.cz, Pondělí - Pátek: 9.00 - 18.00 hodin)

Hotel Olympik naleznete na adrese U Sluncové 71/14, Praha-Karlín, Praha 8. Stanice metra Invalidovna je od něj vzdálena si 300 metrů.

Informace o akci i fotografie z akcí předešlých a mnoho jiného naleznete na stránkách www.elvispresley.cz

Účinkují

CZ Elvis Presley Vláďa Lichnovský se svou kapelou Elvis Presley Revival Band

Termíny