vzpomínkový večer Pocta Johnu Lennonovi

Hudba

Dne 8. prosince 2010 si hudební svět připomíná výročí 30 let od tragické smrti jedné ze svých nejvýraznějších osobností, Johna Lennona. V souvislosti s výročím a probíhající výstavou Beatlemánie! připravilo Národní muzeum - České muzeum hudby ve spolupráci s Českým rozhlasem Regina vzpomínkový večer.

Program, kterým bude provázet Zdeněk Vrba, začne ve středu 8. 12. ve 20 hodin a vzpomene odkaz Johna Lennona jako hudebníka i symbolu svobody nejen pro obyvatele tehdejšího Československa. Od 21 hodin do půlnoci bude program živě přenášen Českým rozhlasem Regina v rámci pořadu Noční proud. Moderátoři Nočního proudu, pánové Zdeněk Vrba a Miloš Skalka, zajišťují také hlavní program, kterým bude diskotéka ve stylu oldies. S hudebními příspěvky vystoupí také Miro Žbirka s doprovodem, Pavel Sedláček a Karel Kahovec. Celý program bude doplněn rozhovory moderátorů s jednotlivými účinkujícími a hosty.

Vstupenky je možné zakoupit v hlavní i nové budově Národního muzea, v Českém muzeu hudby, v prodejně Českého rozhlasu, v síti TICKETPORTAL a na místě před programem. Cena jedné vstupenky je 150 Kč.

 

Účinkují

Zdeněk Vrba, Miloš Skalka, Miro Žbirka, Karel Kahovec, Pavel Sedláček

Termíny