Adventní hrátky v OC Olympia Teplice

Volný čas

Přijďte si hrát a nasát vánoční atmosféru do obchodního centra Olympia Teplice! Na prosinec připravilo obchodní centrum pro malé i velké návštěvníky několik akcí svánoční tématikou pod názvem Adventní hrátky.

 Zahajovacím dnem Adventních hrátek je sobota 4. prosince. Zákazníci obchodního centra budou mít možnost vidět výrobu českých skleněných vánočních kouliček a zároveň skvělou příležitost odnést si originální vánoční dárek pro své blízké: vánoční kouličku se jménem. Pro velký zájem proběhne Kouličkovaná v sobotu od 9 do 21 hodin a i vneděli od 9 do 15 hodin.

Následující víkend, 11. prosince od 13 hodin, si mohou návštěvníci centra vrámci akce Svíčkovaná vyrobit originální svíčku ze včelího vosku, nebo navrhnout svůj vlastní vánoční motiv pro gelovou svíci.

Prosincovou sérii adventních hrátek zakončí těsně před Vánocemi, vneděli 19. prosince opět od 13 hodin, Perníčkovaná, díky níž bude celá pasáž provoněná vůní perníku. Kromě zdobení perníčků si mohou zákazníci vyrobit originální jmenovky na vánoční dárky.

 Více na stránkách obchodního centra Olympia Teplice: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/adventni-hratky.html

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a vroce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). Kobchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

Základní informace ospolečnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis byla založena vroce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers,Union Investment Real Estate aEuropolis AG vregionu střední avýchodní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem asprávou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných ispravovaných nemovitostí atransparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří vsoučasné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center alogistických parků v České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině.

Pro více informací prosím kontaktujte:

 Europolis Real Estate
Asset Management s.r.o.

Václav Jonáš
Project Manager
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: v.jonas@europolis.com

www.europolis.cz

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

 

Termíny