Probuzení ženy

Volný čas

 

Víkendový seminář na téma ženství. Propojení prvků šamanismu, taoistické
práce senergiemi aženskou intuici. Tělo jako zdroj energie a
poznání-tělo jako chrám. Děloha hlavním energetickým centre ženy.

Vědomé ženství nahlíží ženu jako dokonalou bytost, která má a ovládá vše, co potřebuje ke šťastnému, zdravému, vyrovnanému a spokojenému životu - tím je její tělo, zejménaděloha, která je energetické centrum celého těla.(V různých systémech jej toto místo, střed těla, nazýváno různě: bod hara, tan tchien atd.)
Děloha je základním nositelem všeho ženského - ženských cyklů, ženských přechodů. Propojením s dělohou se spojíme s nejhlubší částí nás samotných, s pradávnou hluboukou moudrostí a intuicí. Děloha se stává zrojem síly a zdrojem poznání.
Seminář je zaměřený na plné a vědomépřijetí svého těla a svého ženství. Plným prožíváním sebe samé, svého těla a sexuality, se žena stává mnohem spokojenější a šťastnější. Síla ženy pramení zplného porozumění sobě samé a svému tělu, jeho cyklům a emocím.
Naučíme se základním technikám práce se svými energetickými centry, dělohou, srdcem a ňadry: hluboké spojení snimi, cvičení na jejich očistu, jak znich nabýt sílu a udržet si ji. Budeme-li kdy později potřebovat sílu, zde, uvnitř sebe, ji nalezneme.
Čas tohoto ženského semináře strávíme meditacemi, bubnováním, aktivní imaginací, putováním po vnitřních, které zakončíme procházkou po krajině ženství a setkání snaší vnitřní ženou.

Dominika Špačková

Lektorka a terapeutka ženského osobního rozvoje. Věnuje se práci se ženami, hledání kořenů, prožívání sexuality jako duchovní cesty pro ženy. V poradenské praxi se zabývá například alternativní terapií neplodnosti, ženských orgánů, přijetí vlastní sexuality a rozvoji láskyplné péče k tělu.
Celoživotním projektem je Vědomé ženství (www.vedomezenstvi.cz), zabývajícím se ženskou tématikou, rozvojem přirozeného ženství: síla ženy, vědomé ženství, přirozená ženskost, a sebepřijetí. Rozvoj přechodových rituálů pro důležité ženské mezníky: menstruace,první milování, porod a menopauza. V rámci Vědomého ženství vyvinula unikátní system práce s dělohou, jako nejsilnějším energetickým centrem ženy.
Pravidelně vede semináře, přednáší.Vychází ze studia šamanismu, taoistických technik, které spojuje v jeden celek. Dále se zabývá studiem matriarchálních kutlur, léčebných a sebeléčebných technik a mentálních technik pro udržení dobrého zdraví.

Platba probíhá na účet 212029921/0300. V případě platby do 15.12.2010 je má účastník právo na slevu 250,- kč. Bližší informace v rozesílaném e-mailu účastníkům.

1950,- (v případě platby do 15.12.2010 sleva 250,- kč)

  • Datum a čas: 15. 1. 2011 (09:30) - 16. 1. 2011 (16:00)
  • Místo: Prostor 42, Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 1950 Kč
  • Lektor: Dominika Špačková

 

Účinkují

Dominika Špačková

Termíny