Seminář o karmě

Volný čas

 

Budeme si povídat o tom, jak karma vzniká, jak působí v našich životech. Provedu vás karmickou meditací, která je účinným nástrojem k vyrovnání "karmických dluhů".

Karma

Karma je výchovný systém duše. Je to zákon příčiny a následku. Aby byla vytvořena karma, musí být splněny určité podmínky, z nichž jsou důležité tyto tři: záměr vytvořit čin, provést čin a mít z toho uspokojení. Pokud je duše zatížena karmou, musí se znovu inkarnovat, protože pouze na Zemi byla duše karmou zatížena a pouze na Zemi může karmu vyřešit.

 

S odložením fyzického těla odkládá duše energie, které souvisely s právě ukončenou inkarnací. Pouze ty nejdůležitější - výchovné - prožitky zůstávají v duši zapsány a jsou to právě energie karmy. To je karma z věčnosti. Rodovou karmu člověk získává od svých rodičů a to tím, že se narodí do určité rodiny.

 

Karmické energie jsou uložené v podvědomí člověka a ve chvíli, kdy dozraje čas a podmínky k projevení karmy, jsou odžívány. Neprospěšná karma je odžívána problematickými stavy nebo situacemi, prospěšná karma přináší štěstí. Následek karmy je vždy karmicky neutrální.

 

Karmická meditace je účinný nástroj k vyrovnání "karmických dluhů". Je to meditace vedená, tzn. že vás vede průvodce.

 

Co s sebou: pohodlné oblečení, jídlo, dobrou náladu a dobré kamarády :-))

 

Cena semináře je 1000,- Kč, studenti a důchodci 800,- Kč.

 

Těším se na vás :-))

 

Zuzana Princová:

 

Jsem Zuzana Princová ze Stříbrné Skalice.

 

Narodila jsem se 24.1.1960 pod Růžovým paprskem. Při mém narození stálo Slunce ve Vodnáři a na obzoru vycházela Luna spolu se znamením Střelce. Byla neděle ráno.

 

Miluji humor, ironii a sarkasmus, protože, jak říká klasik, život je příliš vážný na to, abychom ho nebrali shumorem.

 

Podle Eneagramu jsem 9 - Spojovatel, Prostředník.

  • Datum a čas: 12. 12. 2010 (10:00 - 17:00)
  • Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 1000 Kč
  • Lektor: Zuzana Princová

 

Účinkují

Zuzana Princová

Termíny