Vánoční pohlednice zdarma v OC Olympia Mladá Boleslav

Volný čas

Tři tisíce vánočních pohlednic pro zákazníky Olympia Mladá Boleslav!

Obchodní centrum Olympia Mladá Boleslav připravilo pro své návštěvníky celkem 3000vánočních pohlednic a postará se také o jejich doručení. Všichni, kteří chtějí potěšit své blízké vpředvánočním shonu klasickým vánočním přáním a ne jen smskou, si je mohou vcentru Olympia Mladá Boleslav vyzvednout a poslat až do půlky prosince zcela zdarma.

 

Návštěvníci, kteří chtějí potěšit své příbuzné a známé tradičním přáním, si mohou od pátku 26. listopadu vybrat ze tří vánočních motivů pohlednic, napsat přání a vhodit je do Olympia schránky. Ta se nachází u infostánku obchodního centra. Pohlednice budou kdispozici do 14. prosince pro první tři tisíce zájemců. Olympia Mladá Boleslav je předá České poště azašle na určené adresy.

Základní informace o obchodním centru Olympia Mladá Boleslav:

Olympia centrum Mladá Boleslav bylo otevřeno vroce 2001. Zákazníkům je kdispozici více než 50 obchodů, služeb a restaurací (móda, kosmetika, klenoty a bižuterie, sportovní vybavení, drogerie, obuv, restaurace, kavárna, dětský koutek a další služby) na ploše 27000 m2, čerpací stanice a myčka vozidel.

 

Olympia centrum Mladá Boleslav je, díky své poloze u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu směr Jičín, snadno dostupné nejenom z Mladé Boleslavi, ale i ze vzdálenějšího okolí. Zákazníci mohou využít bezplatnou městkou autobusovou dopravu OC1, speciálně pro seniory je k dispozici středeční bezplatná městská linka OC2. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

Základní informace ospolečnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis byla založena vroce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers,Union Investment Real Estate aEuropolis AG vregionu střední avýchodní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem asprávou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných ispravovaných nemovitostí atransparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří vsoučasné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center alogistických parků v České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině.

Pro více informací prosím kontaktujte:

 

Europolis Real Estate
Asset Management s.r.o.

Václav Jonáš
Project Manager
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: v.jonas@europolis.com

www.europolis.cz

DTZ

Aleš Stupka

tel.: +420326 331 179

e-mail: ales.stupka@dtz.com

 

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Termíny