ICE LiveTour 2010: Vlakem do turistického roku 2011

Volný čas, Hudba, Turistika

V pátek 26. listopaduzastaví ukázkový vagón Německých drah (Deutsche Bahn) vlaku ICE před Nákupním centrem Edenv Praze 10.Praha je poslední zastávkou evropské ICE Tour. Přijďte se podívat před NC EDEN od 10 do 18 hod. Čekají Vás soutěže o pobytové zájezdy, dobrá muzika a hlavně spousta skvělých tipů na výlety do Německa a pěkné materiály a mapy, které se Vám budou hodit na cestu.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Německá turistická centrála (DZT) ve spolupráci s Německými dráhami (Deutsche Bahn) uspořádala ICE Live Tour, která se koná v 9 evropských zemích v období 8. - 26.11. 2010 a v průběhu které se můžete seznámit s atraktivními prázdninovými cíli v Německu. Představíme Vám také výhodné, rychlé a pohodlné cestování s Deutsche Bahn a velmi snadný způsob rezervace a nákupu vlakových jízdenek online.

 

Představíme Vám témata "Wellnessa zdravotní dovolená v Německu","125. narozeniny automobilu", a také letošní highlight "Ruhr.2010 - evropské hlavní město kultury". Proto bude "na palubě" trucku přítomna i společnost Ruhr Tourismus, Bádensko-Württemberskoa města Stuttgart, Mannheim a Karlsruhe. ICE Live Tour podpoří klíčové poselství společnosti DB Bahn: "Do Německa apo Německu - jak jinak než vlakem!" Akci doprovází online soutěže společnosti Deutsche Bahn a různých turistických partnerů o hodnotné ceny. Každý návštěvník obdrží na místě letáky ke hře. Každý leták obsahuje cestovní voucher Deutsche Bahn v hodnotě pěti euro.

ICE Live Tourv Praze se koná v pátek 26. listopadu před nákupním centrem Edenv Praze 10.Informace můžete získat během dne od10 do 18 hodin. Mimo partnery Porúří a Bádensko-Würtembersko se v Praze můžete těšit na Spolkovou zemi Sasko a její hlavní město Drážďany. Celý den bude moderovat Pepa Melen, těšte se na spoustu zábavy a soutěže!

Termíny