Official After party Apokalypsa 33

Hudba

Tam kde se rozednívá, my zhasínáme světla.

Jakmile Apokalypsa začne utichat a chystat se ke spánku, brněnský klub Favál se 20. 11. 2010 ráno začne probouzet kživotu. Do tajuplného rána vás natotata probudí maďarský hardtechno řezník, který již včesku vystoupil jako hlavní hvězda akce HardTechno provincie 2. Těšte se na DJe aToma!

Dále vystoupí jeden zmladých českých velikánů DJ Nois. Dalším brněnským DJem je Phil Albedo a vneposlední řadě se představí i DJ Skais .

 

Takže pro všechny co budou mít chuť ještě pařit, budou nabuzení nebo se jím prostě nebude chtít jít domů, bude připravená oficiální after party vclubu Favál vBrně.

Je to necelých 500m od pavilonu P, takže orientačního smyslu nebude ani tolik třeba. Začínáme v7 ráno a končíme ve 12 v poledne.

Rozhodli jsme se šetřit vaše kapsy a vstup nasadili pouhých 50 Kč jako za starých časů.
Navíc klub má velmi lidové ceny, takže mejdan může pokračovat vesele dál!

Účinkují

aTom:

http://www.myspace.com/deejayatom

 

Narodil se v roce 1987, blízko slovenských hranic - v městečku Ostrihom. K Dj-ingu poprvé "přičichnul" už jako 12 letý, když hrával hlavně na různých školních a domácích akcích. V tomto období mu byli nejblíže styly dance a house, které o 4-5 let později vyměnil za techno. S tímto stylem se rozběhla jeho kariéra. Měl možnost představit se na různých větších i menších klubovkách s větším, či menším úspěchem.

Na konec přišel na to, že techno není jeho konečná zastávka v jeho hudebním rozvoji. Největší zvrat v tomto směru způsobil z internetu stáhnutý set od známé dvojice Pet Duo, který mu běžel ve winampu celé dny dokola a přitom sníval o tom, kdy a kde by si mohl svoje „miláčky" konečně poslechnout na živo.

Tento sen se mu nakonec splnil a od té chvíle si už byl 100%-ně jistý, že právě hardtechno je ten styl, který se mu líbí nejvíc a kterému by se chtěl naplno věnovat. Na jaře roku 2005 se přihlásil do Dj-ské soutěže s názvem Radio-A & Showtechnic Hungary, kde se představil se svým hardtechno setem.

Myslel si, že nemá příliš šanci uspět. Ale mýlil se! Přišel e-mail, že se nachází v první desítce, což znamenalo, že se bude moci představit ve finále této soutěže - na živo v krátkém setu. Porotci soutěže zastupovali více stylů elektronické hudby. I přes tento faktor se mu podařilo vyhrát, což mu dodalo do budoucna velké sebevědomí na další práci a zdokonalování se. Od listopadu 2005 dostával mnoho pozvánek na vystoupení. Mezi nimi bylo i hraní na největších maďarských hardtechno party - NGoHT.

V tomto období začal svojí pozornost přesouvat více na produkci. Jeho tracky byli vydané na internetových vydavatelstvích jako Anathema Records, Illegalrecords, Technomania Rec., Technoart Rec. a nakonec i londýnské vydavatelství iFactor Recordings. V roce 2009 se dopracoval k dalšímu bodu, když spolu s DJ-jem Tilthammerom založili label Overweight Recordings.

Musíme uznat, že tento mladík je velmi talentovaný a jsme velice rádi, že vystoupí v České Republice právě na after Apokalypsa.

 

Aby jsme si přiblížili, čeho je vlastně Dj aTom schopen, dáváme vám zde sety ke stažení.

http://www.myspace.com/deejayatom

Termíny