Barmský den ve Zoo a Medvědí Soutěž

Volný čas, Pro děti

Barmské centrum Praha a Zoo Ústí nad Labem vás pozve do zoo 20. listopadu na naší integrační párty malajských medvědů. Součástí akce bude ukázka barmské kultury a kuchyně, výstava fotografií, promítání dokumentů a lehký medvědí kvíz o ceny - zábava pro celou rodinu.

Barmské centrum Praha a Zoo Ústí nad Labem vás vyzývají k účasti v soutěži, která vyvrcholí dne 20. listopadu 2010 jako Medvědí integrační den v Zoo Ústí nad Labem.

Zapojte svou představivost a můžete vyhrát skvělé ceny, včetně produktů, které ručně vyrábějí barmští uprchlíci.

 

Účinkují

Obecně prospěšná společnost Barmské centrum Praha byla založena barmskou komunitou vČeské republice spolu sčeskými a mezinárodními podporovateli Barmy. Organizace byla založena barmskou komunitou v České republice spolu s českými a mezinárodními podporovateli Barmy v červnu 2006.

Založením společnosti Barmské centrum Praha v roce 2006 jsme navázali na dlouhodobé úsilí angažovaných jednotlivců, kteří tak budou moci nadále vyvíjet koordinovanou a nezávislou činnost. Spolupracujeme s dalšími nevládními organizacemi a jednotlivci na národní i mezinárodní úrovni. Chceme navázat na tradici přátelství mezi lidmi Barmy a České a Slovenské republiky.

 

Termíny