Oldies Party - Racing Night

Volný čas, Hudba

Pokračujeme s další páteční oldies párty a tentokrat to rozjedeme v racingovým stylu. Těšte se na skvělé dekorace, hostesky v racingových kostýmech, roznášku drinků, tanečnice, módní přehlídku spodního prádla a hru noci ve které si můžete vyhrát u naší hostesky skvělý dárečky. Jak je v pátek zvykem, tak i tentokrát hrajeme výhradně diskotékový hity osmdesátých a devadesátých let !!!. Pro soutěžící ze souboje týmů máme připraveno 10 bodů za příchod do 22:00 a 30 bodů za příchod v montérkách nebo kombinézách. Po celý večer platí,že na barech nakoupíte vše za ceny jako v hospodě, do 22:00 je vstup pro všechny zdarma a opět svážíme naším svozem do klubu i zpět hosty zdarma. Stačí zavolat na tel. číslo, které naleznete uvedené níže a my vás k nám i domů přivezeme zdarma.


CENÍK DRINKŮ :

pivo - 20 Kč
všechno nealko - 25 Kč
Red Bull, Semtex, Shock - 40 Kč
Frisco a Heineken - 40 Kč
Vodka, Rum a Zelená - 20 Kč
Vodky ochucené, Fernet, Myslivec, Becherovka, Koskenkorva - 25 Kč
Tequila, Havana, Malibu - 35 Kč
Jägermeister, Four roses, Beefeater, Absint - 40 Kč
atd.

PRAVIDLA SVOZŮ :

Stačí zavolat na námi uvedené číslo 736 537 568 a naše auto pro vás přijede a vyzvedne na smluveném místě. Svoz je zcela zdarma a platí od 21:00 do 23:00 ( proto doporučujeme zavolat včas ). Ten kdo využije našeho svozu může využít i rozvoz zpět zdarma a to od 2:00 do 4:00. Minimální počet na jednu jízdu jsou 3 osoby.

MÍSTA SVOZŮ :

Holasice, Rajhrad, Rajhradice, Rebešovice, Měnín, Opatovice, Blučina, Židlochovice, Nosislav, Němčice, Žabčice, Vranovice, Hrušovany, Syrovice, Bratčice, Želešice

Účinkují

DJ FOGY
DJ FANATIC

Termíny