Golf Club Horal - dny otevřených dveří pro děti

Sport, Pro děti

Školáci, které láká golf, mají mimořádnou příležitost nahlédnout pod pokličku tohoto sportu v Golf Clubu Horal u hotelu Horal ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku. Každou listopadovou sobotu se tam bude konat den otevřených dveří. Ten první se uskuteční již tuto sobotu, 6. listopadu. Vstup je zdarma.

„Program je určen pro holky a kluky ve věku od 6 do 14 let. Golfové vybavení pro ně zajistíme, dětem se bude věnovat zkušený golfový trenér. Seznámí je se základními pravidly či golfovou etikou. Součástí bude i praktická výuka nácviku hry," přiblížil Leo Bača, prezident Golf Clubu Horal. Akce se koná vždy od 13 do 16 hodin ve vnitřních prostorách Golf Clubu.

Golf Club Horal využívá jako domovskou základnu nové devítijamkové golfové hřiště u hotelu Horal a při nepříznivém počasí špičkový golfový simulátor Aboutgolf v budově hotelu Horal. Venkovní hřiště bylo pro veřejnost otevřeno letos v září. Svým zasazením do horské krajiny Chráněné krajinné oblasti Beskydy patří v České republice k unikátům. Hřiště je veřejné, což znamená, že si sem může přijít zahrát i zájemce, který není členem žádného golfového klubu ani České golfové federace. Nemusí ani mít tzv. zkoušku způsobilosti.

www.golfclubhoral.cz

Více informací na tel. 571 495 583 nebo 725 655 427 (golfový trenér).

Golf Club Horal, Velké Karlovice - Léskové 583
756 06 Velké Karlovice

Termíny