Svatomartinský lampionový průvod

Volný čas, Pro děti

V mateřském centru Buštěhradský pelíšek ožívá svatomartinská tradice
Zveme všechny děti, dospělé a obyvatele Buštěhradu i okolí do svatomartinského průvodu 11.11.2010 od 18.00 hod.
Již několik let se v Pelíšku snažíme oživit příběh svatého Martina a ani letošní listopad nebude výjimkou. A protože bez lampionů by to skutečně nešlo, můžete si u nás vykouzlit svůj krásný vlastnoručně vyrobený lampion. My Vám poradíme jak na to při výtvarném kouzlení 8.11. od 15.30 hod. v MC Pelíšek.
Když se Váš krásný lampion přidá k lampionům ostatních kamarádů, sousedů a všech těch, kteří mezi nás přijdou 11.11. v 18 hod., vznikne nám nádherně barevný lampionový průvod, kterým se vydáme na cestu Buštěhradem za sladkým překvapením. Můžete se těšit nejen na rozzářený lampionový průvod, ale i divadelní zastavení se svatým Martinem, jeho zarputilým průvodcem a promrzlým žebrákem. U potoka ve skořápkách vypustíme martinská světýlka, aby nám posvítila na ten sladký poklad... Podaří se nám ho najít? Přijďte a uvidíte!
Akce pořádaná s podporou Grantového fondu Pomáháme společně s ČSOB a PS 2010 je otevřena všem, zapojí se i děti z mateřské školky, školní družiny, dětského studia Sluníčko a Základní umělecké školy. Vstup zdarma!
Těšíme se na Vás, Váš Pelíšek, Kladenská 207, Buštěhrad, www.mcpelisek.cz

Účinkují

Eva Nádaždyová, Jiří Žitník, Jan Swart a team MC Pelíšek

Kontakty

www.mcpelisek.cz

Termíny