OLDIES PARTY aneb NOC v PYŽAMECH

Volný čas, Hudba

Další pokračování pátečních oldies párty, na kterých si hrajeme ty největší hity diskoték osmdesátých a první poloviny devadesátých let. Po skvělým halloweenu na kterým bylo opravdu nezpočet masek, zařazujeme další super úlet a to v podobě pyžamové párty. Vytáhni pyžamo, noční košilu, půjč si od dědy a vyraž k nám na super párty. Pro každýho kdo přijde v pyžamu ( vršek i spodek nebo noční košile ) máme na pokladně připraven energy drink zdarma. Pro soutěžící v souboji týmů máme za pyžamo 30 bodíků + nejlepší pyžamo večera získá pro tým 100 bodů a za plyšáka každej XXX bodů ( co 1 cm to jeden bod - každej může mít jen jednoho plyšáka - měření proběhne u dje fanatika ). Samozřejmě, že platí všechny páteční výhody. Ceny drinku na baru jako v hospodě, do 22:00 vstup zdarma a do 23:00 svážíme do klubu i zpět hosty našeho klubu zdarma. Více info níže. 

CENÍK DRINKŮ :

pivo - 20 Kč
všechno nealko - 25 Kč
Red Bull, Semtex, Shock - 40 Kč
Frisco a Heineken - 40 Kč
Vodka, Rum a Zelená - 20 Kč
Vodky ochucené, Fernet, Myslivec, Becherovka, Koskenkorva - 25 Kč
Tequila, Havana, Malibu - 35 Kč
Jägermeister, Four roses, Beefeater, Absint - 40 Kč
atd.

PRAVIDLA SVOZŮ :

Stačí zavolat na námi uvedené číslo 736 537 568 a naše auto pro vás přijede a vyzvedne na smluveném místě. Svoz je zcela zdarma a platí od 21:00 do 23:00 ( proto doporučujeme zavolat včas ). Ten kdo využije našeho svozu může využít i rozvoz zpět zdarma a to od 2:00 do 4:00. Minimální počet na jednu jízdu jsou 3 osoby.

MÍSTA SVOZŮ :

Holasice, Rajhrad, Rajhradice, Rebešovice, Měnín, Opatovice, Blučina, Židlochovice, Nosislav, Němčice, Žabčice, Vranovice, Hrušovany, Syrovice, Bratčice

Info str.:

(www.discooaza.cz / www.djfogy.com)

Účinkují

DJ Fogy

DJ Fanatic

Termíny