Vánoční rejdění, aneb přijde i sv. Lucie

Pro děti

Akce na rezervaci. Maximální počet dětí na den 40, rezervace na krcalova@parktriveze.cz, nebo tel.: 602956 618

V neděli 28.11.2010, OD 9.00 DO 15.30 HODIN v Pivovaru Hradu Točník

 

VINTERAKTIVNÍCH DÍLNÁCH SI DĚTI VYROBÍ:

svůj slavnostní vánoční dort, vlastnoručně odekorovaný slaměný klobouček nebo košíček na Vánoční svátky, děti si umíchají také vánoční punč do vlastnoručně malovaného hrnečku pro rodiče nebo babičku i dědečka. Děti se stanou vílou či Elfem ve vlastnoručně vyrobené masce.Děti namalují vánoční vázu stříkací či malovanou technikou pro jmelí nebo větvičku do svého domova.

VÁNOČNÍ KRMENÍ ZVÍŘAT /hřebelcování koní, krmení králíků, ovcí, koz a prasat/Pro děti jsme připravili naučný výlet ke zvířatům vpodhradí. Hádanky a kvízy, péče o zvířata, hodina mezi zvířaty. Přijďte si užít krásné odpoledne sElfy a vílami.Čekají na vás také nádherné hračky - víly, elfové, hrady, rytíři, piráti a indiáni od nejhezčích hračkářských firem jako je Playmobil, Olymptoy či Lego.

Odpoledne sdětmi zahrajeme divadélko shistorickými dřevěnými loutkami.

Pro děti jsou na celý den připraveny domácí sezónní dobroty, lívance, koláče a ovoce ke svačince, bramborové speciality sešunkou od kosti od uzenáře Chabiny kobědu a podzimní sýrové tousty se zeleninou k odpolední svačince, pitný režim po celý den zajištěn.

SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJÍ STAVBU Z KOSTEK O KRÁSNÉ CENY.

Děti si prožijí báječný den snovými kamarády.

Cena pro dítě na celodenní workshop 1 500Kč.

Akci pořádá občanské sdružení Park dětem a Tři věže s.r.o., www.parktriveze.cz.

Termíny