Roast Beat

Hudba

JZD promotion spolu s pohon.cz připravují něco, co by mělo do stojatých vod klubových nocí na Valašsku vnést trochu života. Něco více multižánrového než ostatní akce. Lidi už nebaví poslouchat celý večer to stejný a myslet si, že hraje pořád ten samý dj. Proto jsme se rozhodli rozjet novou klubovou noc s názvem ROAST BEAT a ukázat lidem, že techno a dnb „už“ nejsou všechno.

Účinkují

 

Hned na prvním díle přivítáme velice zajímavého hosta, kterým bude DJ JUNIOR, svěží talent slovenské klubové scény a jeden z nejlepších slovenských „žánrových freestylistů“ za gramofony. Tento dj začínal s členy dnešního projektu Ear Drum Kru, kdy současné době se věnuje i spoluorganizaci festivalu Wilsonic. V freestylových setech se nevyhýbá opravdu ničemu, brokenbeat, hiphop, dubstep, d´n´b, downtempo anebo elektronika. Za jedním stolem se i díky tomu střetl s legendami jako Daddy G (Massive Attack), Andrew Weatherall , Jeff Milligan, DJ Spooky That Subiminal Kid. Třešničkou na dortu pak bylo vystoupení, co by předskokana před The Prodigy.

Vůbec poprvé na Vsetíně vystoupí jeden z předních dubstepových producentů a majitel labelu Owntempo, jež si říká SIDE9000. Můžete očekávat producentský set, ve kterém budou autorské dubstepové tracky prokládány technem či jinými příbuznými žánry.

Z Brna dorazí všestranný dj IBE. Výběrem tracků nezapře svou rockovou duši a ve vlnách "kytarového" electra a příbuzných stylů se cítí jako ryba ve vodě. V současné době je členem brněnské smečky Electronic Bitches. Jeho vlastní rezidentní nocí je indie-electro party London Calling v brněnském klubu Mersey. Dj IBE zahraje ve společném setu s mladým ASTROBOJEM.

Zajímavá bude premiéra PaKo DJs, kdy své umění spoji dj Kotlyk z Pohonu a PapiOil z JZD. Chlapci se poperou ve společném dvojhodinovém setu, plném nevšední hudby a zajímavých zvuků.

Z JZD promotion se můžete těšit na mladičkého a všestranného Styraxe, kdy jeho sety nejsou jen o electrou, ale můžeme tam najít taky bassline, nu rave, dubstep, grime .

Vizuální stránku akce se nám celou dobu bude starat VJ KBCZ ze Zlína.

Přijďte nahlédnout, jak upečený bude první Roast Beat.

 

Termíny