Psychodrama – mocný nástroj terapie s Jiřím Y.Helusem

Volný čas

 

Již od pradávné minulosti šamani používali postupy kterými se dnes charakterizuje psychodrama. Psychodrama, tedy dramatická improvizace zaměřená kterapeutickým účelům byla a je součástí prastarých rituálů a vrůzných podobách se objevuje prakticky ve všech terapeutických směrech.
Vtéto tvořivé dílně si budete moci vyzkoušet několik různých možností užití psychodramatu. Budete moci tedy nejen ochutnat tuto techniku ale i se podívat na nějaký svůj problém.
Pohodlné oblečení a chuť si hrát výhodou.

 

Psychodramazpůsob jak se podívat dovnitř sama sebe, a to i do příčinných rovin které jsou nám běžně nedostupné a nalézt i taková řešení problému kteráběžně ve svém repertoáru nemáme. Což je popisspíše toho co se během semináře děje uvnitř.Zvenku popsán tento seminář vypadá tak že pomocí drobných dramaterapeutickýchtechnik a triků (psychdrama je rodinným stříbrem psychoterapeutického směru zvaného dramaterapie)vybereme, nalezneme či objevíme témata k nahlédnutí a pak je prozkoumáme. Taky by se dalo říct že si valstně budeme celý den hrát a teprve na závěrpřijde čas na teoretický rámec.Pomocí psychodramatu můžeme pracovat se skutečnými situacemi ale i s abstraktními, můžem pracovat se sny či fantaziemi.

 

cena 600.- Kč
pro pár (přátelský nebo partnerský) 1000,-Kč
rodiče na rod. dovolené, studenti, důchodci 450,-Kč

  • Datum a čas: 24. 10. 2010 (10:00 - 20:00)
  • Místo: Prostor 42, Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 600 Kč
  • Lektor: Jiří Y.Helus

 

Účinkují

Jiří Y.Helus

Termíny