Bandaband

Hudba

 

Kapela BANDABAND vznikla v roce 1998. Jádro tvořili Martin REK (kytary, zpěv) a Láďa GEORGIEV (housle), kteří spolu v různých seskupeních s přestávkami hrají skoro 30 let. Na basu se přidal Milan SÝKORSKÝ, na bicí Jirka SMRČKA, kterého v roce 2002 vystřídal Pepík ŠMÍDA. Na jaře roku 2007 se k nám přidal mladý talentovaný saxofonista Tomáš ZETEK a Adam REK na percussion.

Jaro je čas změny, takže opět na jaře, roku 2010, BANDABAND přibral nového bubeníka jménem Pavel ŠVEC, basy se chopil Karel PECH a naše řady rozšířilHonza KAVKA na piáno.

Hrajeme především vlastní věci či dílka našich kamarádů, jen zřídka se najde převzatá věc či zhudebněný text některého z nám blízkých básníků (Hrabě, Kainar, Žáček...). Stylově je naše muzika dost těžko zařaditelná, určitě z ní čiší bluesový nádech, občas se objeví náznak funky či jazzu, ale dá se říct, že prostě hrajeme písničky...

Všichni máme svá povolání, která nám zaberou spoustu času a energie, takže toto seskupení pro nás znamená hlavně relax a radost z muziky. Doufáme, že se nám tu pohodu daří přenést i na diváky a posluchače.

Vroce 2008 jsme si natočili album, které jsme pro jistotu hned pojmenovali „The Best Of". Obsahuje totiž asi 95% našeho tehdejšího repertoáru..

 

Kontakty

www.bandaband.cz

Termíny