Home Cinema Praha 2010

Výstava

Šestý ročník výstavy Home Cinema Praha 2010 se uskuteční od 14. do 16. října 2010.

Výstavu uspořádá společnost Red Lion opět v kongresových centrech komplexu hotelu Angelo / Andel´/ Suites a sálech multiplexu Village Cinemas na Smíchově.

Stejně jako v loňském roce najdete i na 6. ročníku řadu tradičních značek jako AQ, Bowers & Wilkins, Canton, Cabasse, Epson, Erard, Harman Kardon, Jamo, Marantz, Martin Levinson, Martin Logan, Monster Cable, Mordaunt-Short, Onkyo, Philips Pronto, Pioneer, Pro-ject, Sharp, Eizo nebo Vivateq. 

Mezi největší události bude bezesporu patřit představení limitované edice značky Denon a nová řada B&W 800 Diamond. 

Prostřednictvím společností Bontonfilm a Magic Box se v jednotlivých expozicích návštěvníci seznámí s novými filmy na Blu-ray Disc od všech šesti hollywoodských studií. 

Poprvé se na výstavě mimo jiné představí systém D-Box od společnosti MultiRoom, který nabízí čtvrtý rozměr filmu i domácího kina. Společnost BTK Distribution CZ vystaví řadu značek z bohatého portfolia jako Dvico, Popcorn hour, Dune, eGreat, Qnap nebo Thecus. V sále AQ návštěvníci najdou nově kabely od TTAS nebo vestavné projektory do zdí od ArtSound.

Příznivci HD TV se seznámí díky společnosti OMKO s LCD televizory a satelitními přijímači populární značky TechniSat. Music Data nabídnou sluchátka Ultrasone, kabely Sommer Cable HICON-HIFI a přístroje SPL. Společenství nových vystavovatelů, jejichž celkový počet se navzdory finační krizi oproti loňskému roku zvýší, doplní Yatun s řídícími systémy Contol4. 

Pro zjednodušení orientace jsme vytvořili nový systém, kde používá pouze číslo sálu a největší vystavované značky. Výrazně jsme také zkrátili trasu nezi jednotlivými expozicemi. 

Vstupenky prostřednictvím emailu: vstupenky@homecinema.cz . 

Termíny