Královské koštye

Volný čas

Velká prezentace všech medailových vín soutěže KRÁL VÍN České republiky určená nejširší veřejnosti, milovníkům vín i odborníkům z vinoték a gastronomie. Formou koštu tu budou prezentována nejlepší vína aktuální nabídky českých, moravských a slovenských vinařů. Na základě údajů z minulých let lze předpokládat účast více než 300 vzorků vín. Do této přehlídky jsou automaticky nominována vína, která získala v soutěži KRÁL VÍN České republiky medaili - tedy ocenění 5, 4 nebo 3 korunkami.


Pražský košt opět proběhne ve společenském sále Národního domu na Smíchově,který se díky své rozloze i vzdušnosti určitě stal důstojným místem konání největší pražské přehlídky domácích vín.
V krásných historických prostorách budete moci bez omezení ochutnávat všechna vystavená vína dle vašeho výběru, neutralizovat se degustačními sousty či osvěžit vodou. Počet návštěvníků je omezen tak, aby degustace probíhala v náležitém pohodlí a pohodě. Neváhejte proto a rezervujte své vstupenky včas. V 15 a 20 hod proběhne slosování všech vstupenek, výherci na místě obdrží věcné ceny.


V ceně vstupného je zahrnuto:
• neomezená ochutnávka vín dle vlastního výběru dle nabídky jednotlivých stolů
• nové vydání knihy KRÁL VÍN České republiky
• tištěný katalog, který usnadní orientaci ve značném množství prezentovaných vzorků
• dostatečné množství neutralizačních soust - pečiva, sýru, oliv i vody (nezaměňujte, prosím, s náhradou oběda či večeře)
• zapůjčení skleničky


Na základě zkušeností z loňského roku doporučujeme profesionálům a těm, kteří chtějí skutečně poznávat vína spíše návštěvu odpolední degustace, která by měla být volnější a pro zkoumání vín vhodnější.


Upozornění:
• Čas od 16 do 16:30 a od 20:30 do 21:30 hod je určen zejména k dopíjení již otevřených lahví. V této době nebudou otevírány další láhve.
• Vína jsou vinaři dodávána ve stanoveném počtu pro všechny košty. Některá vína nemusí být k dispozici po celou dobu koštu, bude-li již stanovené množství vypito.
• U některých vín (zejména sladká a vysoko hodnocená) může být stanoven speciální časový režim otevírání jednotlivých lahví.
• Akce slouží k seznámení se s víny formou degustace, nikoliv k bezuzdnému popíjení vína zdarma. Podnapilé, znečištěné a nepřístojně se chovající osoby budou bez náhrady vyvedeny!


Vstupné pro 1 osobu …........................ 700 Kč
Partnerská vstupenka pro 2 osoby ...1 200 Kč (tuto vstupenku můžete koupit pouze přes internet)
Skupinová vstupenka pro 6 osob …. 3 000 Kč (tuto vstupenku můžete koupit pouze přes internet)
Speciální nabídka pro firmy. Při umístění firemního loga do místa konání v ceně 7 000 Kč bez DPH získáte 10 vstupenek ZDARMA.

!!! Upozornění: Zvýhodněné partnerské a skupinové vstupenky je možno objednávat pouze do 27. 9. včetně. Jednotlivé vstupenky si, do vyprodání vstupenek, můžete koupit v předprodejích nebo na místě konání koštu !!! 

Termíny