Královské košty - OSTRAVA

Volný čas

Velká prezentace všech medailových vín soutěže KRÁL VÍN České republiky určená nejširší veřejnosti, milovníkům vín i odborníkům z vinoték a gastronomie. Formou koštu tu budou prezentována nejlepší vína aktuální nabídky českých, moravských a slovenských vinařů. Na základě údajů z minulých let lze předpokládat účast více než 300 vzorků vín. Do této přehlídky jsou automaticky nominována vína, která získala v soutěži KRÁL VÍN České republiky medaili - tedy ocenění 5, 4 nebo 3 korunkami.

 

V elegantních hotelových prostorách budete moci bez omezení ochutnávat všechna vystavená vína dle vašeho výběru, neutralizovat se degustačními sousty či osvěžit vodou. Počet návštěvníků je omezen tak, aby degustace probíhala v náležitém pohodlí a pohodě. Neváhejte proto a rezervujte své vstupenky včas. Ve 21 hod proběhne slosování všech vstupenek, výherci na místě obdrží věcné ceny.

V ceně vstupného je zahrnuto:
• neomezená ochutnávka vín dle vlastního výběru dle nabídky jednotlivých stolů
• nové vydání knihy KRÁL VÍN České republiky
• tištěný katalog, který usnadní orientaci ve značném množství prezentovaných vzorků
• dostatečné množství neutralizačních soust - pečiva, sýru, oliv i vody (nezaměňujte, prosím, s náhradou oběda či večeře)
• zapůjčení skleničky
Partnerská vstupenka pro 2 osoby ..... 800 Kč (tuto vstupenku můžete koupit pouze přes internet)
Skupinová vstupenka pro 6 osob …. 2 200 Kč (tuto vstupenku můžete koupit pouze přes internet)
Speciální nabídka pro firmy. Při umístění firemního loga do místa konání v ceně 5 000 Kč bez DPH získáte 10 vstupenek ZDARMA.


!!! Upozornění: Zvýhodněné partnerské a skupinové vstupenky je možno objednávat pouze do 7. 10. včetně. Jednotlivé vstupenky si, do vyprodání vstupenek, můžete koupit v předprodejích nebo na místě konání koštu !!! 

Termíny