Country bál 10 let COUNTRY COLAPS

Hudba

 

10countrybal

20. listopadu se v sokolovně v Živanicích uskuteční velký country bál, na kterém Country Colaps oslaví své 10. výročí. Spolu s námi vystoupí i naši bývalí členové a program bude doplněn vystoupením dětské taneční skupiny Rošťáci, kteří zaujali již na Svojšickém Podzimu. Dále vystoupí skupina Víceméně, kterou založili naši bývalí členové Martin "Drn" Nýdr a Iveta Nováková. Celým večerem nás bude slovem provázet Ota Kolář - "Tíno". Během večera bude pořizován záznam, který by se měl stát jádrem našeho příštího CD. Kromě bohatého programu vás čeka také malá tombola a možná i několik zajímavých překvapení.

Do Živanic bude vypraven svozový autobus, který vyjede v 19:00h od pardubického vlakového nádraží a bude zastavovat po trase na zastávkách MHD Polabiny Sluneční (u Kauflandu), Globus, Semtín hlavní brána, Rybitví Uma továrna, Lázně Bohdaneč V Ráji, Lázně Bohdaneč náměstí. Zpět pojede autobus stejnou trasou po skončení countrybálu kolem druhé hodiny ranní. V sále sokolovny bude možnost přespání.

Prosím, zarezervujte si svá místa předem pomocí REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE. Usnadníte nám organizaci a zajistíte si včas místa na sále i v autobusu.

 

Účinkují

COUNTRY COLAPS

ROŠŤÁCI

VÍCEMÉNĚ

Další dokumenty k akci

  
Termíny