Hanky Panky - travesti show Z pohádky do pohádky

Hudba

Známá pražská travesti skupina HANKY PANKY, tentokrát zcela premiérově s pořadem ,,Z pohádky do pohádky". Další zcela nová zábavná show, plná nápaditých převleků, humoru, choreografií a známých hudebních melodií spolu se slečnami Dolores, Stefany, Sofií a Alexem. Jak napovídá už samotný název pořadu, tento večer se bude odehrávat v duchu pohádkových melodií a nejen těch.
Pořad je koncipován opět tak, že si na své přijdou zaručeně všechny věkové generace. Kromě ráčkující princezny přivítame na jevišti například Leonu Machálkovou, Hanku Zagorovou s Petrem Rezkem, Lucii Bílou, Pink, Dádu Patrasouvou, legendární duo Petra Kotvalda a Standu Hložka, současnou královnu hitparád Lady Gagu a nebo zavzpomínáme na muzikál Pomáda. Nenechte si ujít pořad nejlepší české travesti skupiny, který se těší oblibě v řadě mest po celé České i Slovenské republice. Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.hankypankyshow.eu.

Vstupenky jsou k dispozici POUZE v předprodeji, který byl zahájen v kanceláři Mikulovské rozvojové (budova Městského kina) a v Turistickém informačním centru Mikulov.
Cena vstupenky je 190 korun, předprodej bude ukončen 30. října.

 

Termíny