UMakArt: You Make Art - Workshop s Milanem Mikuláštíkem

Volný čas

UMakArt: You Make Art je novou platformou pro setkávání se současnými umělci a současným uměním. Tento projekt je realizován skupinou mladých lidí za podpory programu EU Mládež v akci a je také určen lidem ve věku od 15 do 25 let, kteří se mohou do projektu aktivně zapojit. Workshopy jsou otevřeny všem mladým lidem bez ohledu na jejich zaměření či zkušenosti s uměleckou tvorbou. Cílem projektu je vytváření pozitivního vztahu k umění a kultuře a motivace k využívání vlastní kreativity. Všechny workshopy jsou pro účastníky zdarma.

Příští workshop sMilanem Mikuláštíkem se uskuteční 16.10. 2010 od 15 00 vGalerii NTK (Technická 6, Praha 6).

 

Milan Mikuláštík je na současné české výtvarné scéně často skloňované jméno, které jste mohli slyšet v souvislosti stermíny politické nebo angažované umění, skupina Guma Guar či kontroverzní kurátor. Jak moc šokující výstavy vytváří, do jaké míry je pro něj důležité být součástí jedné z předních aktivistických uměleckých skupin a o čem přemýšlí ve své vlastní tvorbě, jsou otázky, na které vám debata s ním i workshop rozhodně poskytnou odpovědi.

 

Vsoučasnosti se tento mladý kurátor Galerie NTK, kromě vlastních projektů podílí i na různých architektonických výstavách. A právě nevšedná linie umění-politika-architektura bude hlavním tématem říjnového worshopu. Rozhodně si ho nenechte ujít!

 

 

Více informací na

www.youmakeart.cz

info@youmakeart.cz

produkce@youmakeart.cz

 

Termíny