L.A. (punk-electronica/Plzeň) GOODFELLAZ (acoustic-rock / Karlovy Vary, Praha)

Hudba

 

Plzeňští L.A. se dali dohromady roku 2005. Již od počátku svého hraní se kapela snaží stylově vyhranit a najít si na české hudební scéně svébytný zvuk. K tomu přispěl v roce2009 i příchod Dj Tranzyho, díky němuž se L.A. posunuli směrem k elektronické a taneční muzice. Kapela má za sebou mimo jiné dvě klubová turné po ČR a první místo v celostátní soutěži ProRock 2007. L.A.můžete aktuálně vidět na TV Óčko vprvní desítce hudební soutěže RGM Live Space 2.

GOODFELLAS: čistě akustický zvuk, rockové songy, folkové písničkářství i chytlavé melodie.

Žižkovsko-karlovarští Goodfellas se setkali v Karlových Varech při jammování v parku v létě 2007. Od té doby cestují okouzleni akustickým zvukem po klubech celé ČR, za poslední rok odehráli více než sto koncertů. Mimo jiné doprovodili kapely -123 minut, Toxique, Fake Tapes, Niceland, či Imodium na jejich unplugged turné.

Na podzim 2009 Goodfellas odjeli rozsáhlé turné společně s kapelou Model Bazaar. Koncerty podpořili natočením aktuálního CD Sweet and Lowdown, na něž přizvali řadu hudebních přátel. Účinkuje kytarista Honza Ponocný alias Circus Ponorka, vynikající hráč na didgeridoo Ondřej Smeykal, frontman legendární pražsko-americké kapely Circus Praha Bradley Stratton, nebo zpěvačka Tereza Nekudová. Na jaře 2010 odjeli Goodfellas společné turné s kapelou 100°C. V létě se chystají na čtyři desítky letních festivalů včetně těch nejvýznamnějších, jako jsou Sázavafest, Rock For People, Colours of Ostrava nebo Přeštěnice Open-Air.

 

 

Účinkují

 

L.A. (punk-electronica/Plzeň)

GOODFELLAZ (acoustic-rock / Karlovy Vary, Praha)

 

Termíny