NAVIGATORS koncert v rámci turné k nové desce My Space After-party: DJs Edison & Full Contact (www.undergroundcity.cz

Hudba

 

Zatímco vás třeba ještě teď hladí zážitek z některého z jejich letních koncertů, chystají

Navigators v pořadí již svůj sedmý videoklip, tentokrát k písni „Getting Out".

Režisérem klipu bude opět Pavel Fuksa, který točil i „sirkové" video k písni „My Place". To, ovládlo na několik týdnů český hudební Youtube a díky vysílání v německé hudební televizi Tape Tv si našlo místo v i v časopisu ZEITmagazine. My Place vydá napodzim světový deignový časopis v Hong Kongu - IDN magazine a v září se bude se promítat na festivalu Fais-Le-Toi-Même / DO IT YOURSELF ve Francii.

Scénář je tentokrát tak náročný, že vyžaduje spolupráci největšího českého 3D týmu studia Ealin. Retro klip, inspirovaný jedním z kultovních českých filmů ze 70. let, vznikne na konci léta a jeho premiéra je naplánována na 21.prosince, kdy pražský Lucerna Music Bar hostí již tradiční navigátoří „Vánoční speciál".

Ještě než se rozkreslily první záběry nového klipu, pokřtili Navigators svou desku s kmotrem Romanem Holým v Praze a živým koncertem pro posluchače slovenského FM Rádia v Bratislavě. Pozdrav páru neuspokojených hudebních kritiků pak poslali z žebříčku nejprodávanějších desek u nás, otevřeli filmový festival v Karlových Varech, nebo roztančili publikum v Tesla aréně jako předskokani Seala.

Zatímco počet přehrání jejich videí na Youtube míří k hranici dvou set tisíc a navigátoří horečka postihuje na letních festivalech stále více nových fanoušků, chystá kapela už teď svou podzimní klubovou šňůru a konečně i očekávanou vinylovou verzi alba My Place. Pod rukama grafičky Zuzany Mertlíkové navíc právě finišují práce na nových internetových stránkách, které Navigators spustí na podzim představením remixu hitovky „Do Something" od anglického Dj Soulpersony.

 

Účinkují

 

NAVIGATORS

koncert vrámci turné knové desce My Space

 

After-party: DJs Edison & Full Contact (www.undergroundcity.cz)

 

Termíny