Free Mondays: Narcotic Fields + Lealoo

Hudba

Naděje české elektronické scény - kapely Narcotic Fields a Lealoo vystoupí zdarma v rámci akce Free Mondays znovuotevřeného klubu Roxy.

Narcotic Fields

Vznikla tak fuze několika hudebních žánrů a kapela je postupně označována za zástupce scény trip-hopové, elektronické, indie rockové atd. Kapela Narcotic Fields razí směr velké otevřenosti. Vyhledávají koncerty na neobvyklých místech a neobvyklých akcích. Jejich bočním projektem je vynikající živý doprovod k němému filmu Jeckyll and Hyde.

Jejich koncerty znění jako burácející bouře, kterou střídají jemné pasáže. Tím publiku poskytují zajímavý a intenzivné zážitek.

NF je jako živý organismus a vedle standartních koncertů se rádi účastní neobvyklých, nehudebních akcí. Vystoupili tak např. v instrumentální sestavě coby živý doprovod k němému filmu Dr. Jekkyl and Mr. Hyde z roku 1920.

V březnu 2009 vydali u firmy Indies MG Records debutové album snázvem Erase, které ukazuje NF v navoněné podobě a zároveň zachovává vlnu energie, která se při jejich koncertech valí z pódia.

Hosty NF budou kolegové Lealoo, kteří fúzují a experimentují s elektronikou, rockem a indies

Účinkují

Narcotic Fields, Lealoo

Kontakty

www.plaGat.cz

Termíny