Záchranný kruh – zábava i poučení v OC Mladá Boleslav

Volný čas, Pro děti

 

Na sobotu 4. září připravilo obchodní centrum Olympia Mladá Boleslav netradiční akci pro děti snázvem „Návrat do školy aneb Záchranný kruh". Děti si zde budou moci nejen zasoutěžit, ale také získat řadu užitečných poznatků ainformací o činnosti záchranářů. Pro dospělé je připravena exhibice biketrialu a mototrialu.

 

Záchranný kruh je zábavně-edukativní akce pro děti i dospělé. Na malé i velké návštěvníky čeká zajímavá podívaná například vpodobě ukázky hasičského zásahu při vyprošťování lidí zhavarovaných aut. Zájemci si budou moci také z blízka prohlédnout profesionální moderní ihistorické technické vybavení záchranného hasičského sboru.

 

Pro děti je připravena spousta populárně-naučných soutěží o zajímavé ceny. Jak by uspěly při poskytování první pomoci, zjistí vdisciplínách, jež pro ně přichystal Červený kříž. Autoškola Hainc zase na dopravním hřišti prověří znalosti dopravních předpisů. A komu bude zbývat energie, ten ji může využít ve skákacím hradu ve tvaru hasičského auta.

 

Mimořádný zážitek dospělým návštěvníkům centra jistě přinese jízda mistra světa vbiketrialu a mototrialu, který na místě předvede své umění vtěchto extrémních sportech. Svoje dovednosti si však budou moci vyzkoušet i sami diváci - a to na virtuálním autodromu Force Dynamics 301, kde se dá dosáhnout přetížení až 2G, nebo na RaceBox simulátoru jízdy závodním autem.

Termíny