Ať žijí duchové v Olympia centruTeplice!

Volný čas, Pro děti

Sobota 4. září bude vOlympia centru Teplice patřit dětem! Od 15 hodin je připraven veselý program plný písniček a soutěží o zajímavé ceny - to vše na motivy oblíbeného filmu „Ať žijí duchové!".

Malí návštěvníci Olympia centra si budou moci zazpívat nejznámější písničky zfilmu, například „Hajný je lesa pán" či „Každý den", ale také soutěžit vnetradičních disciplínách. Vyzrát na proradného Jouzu, poradit Leontýnce, jak to chodí vdnešní, moderní době, pomoci skřítkům postavit hrad nebo přechytračit Černou kroniku - to jsou jen některé zpřipravených zábavných úkolů. Děti si ale budou moci rovněž vyzkoušet vzácné brnění věhlasného rytíře Brtníka zBrtníku. A nad vším bude dohlížet moudrý a vlídný pan ředitel.

Soutěžit se však bude i o nejlepší masku! Nejvydařenější ztvárnění Leontýnky, rytíře Brtníka, Černé kroniky či kterékoliv jiné postavy zpopulární pohádkové komedie získá od Olympia centra Teplice odměnu. Kdo nepřijde vpřestrojení, může si svou soutěžní masku vytvořit přímo na místě - ve výtvarné dílničce.

Více informací: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/at-ziji-duchove-.html

Termíny