RELOAD - Tábor - děkanský kostel na náměstí

Volný čas, Hudba

REL0AD je akce pořádaná křesťanskou mládeží z Tábora nejen pro mládež na Táborsku. Je to jedna z kvalitních možností, jak se nenuceně nabít v posvátném prostoru, v otevřené atmosféře, v pohodovém prostředí zajímavých lidí.

REL0AD 2010 ZAČNE V PÁTEK 17.ZÁŘÍ 2010 VE 20 HOD. netradičním večerem v Táborském kostele na Žižkově náměstí. Bude hrát příležitostní KAPELA REL0AD, budeme promítat VIDEOKLIPY na 2 promítacích plátnech, poslechneme si PŘÍBĚHY ze života mladých lidí a pro ty, kteří budou chtít je připravena druhá část večer ve stylu Taizé: poklidná atmosféra, ve které můžeš přemýšlet o svém životě za doprovodu meditativních zpěvů s pohledem na moře svíček.

Pokud budeš chtít, tak si můžeš s někým popovídat o tom, co Tě trápí nebo přistoupit ke svátosti smíření.

Po celý večer bude otevřená ČAJOVNA naproti kostelu, kde můžeš relaxovat v prostředí příjemné hudby a pohodových lidí. Pro ty,kteří chtějí zůstat do dalšího dne, mohou využít MOŽNOSTI JEDNODUCHÉHO NOCLEHU.

REL0AD POKRAČUJE V SOBOTU 18. ZÁŘÍ 2010 V 9 HOD. Tento den by měl být velkým pozváním na Světový den mládeže 2011 v Madridu. Odstartujeme společnou SNÍDANÍ v čajovně a ranní MODLITBOU. Bude připravena KATECHEZE na téma: „Na cestě s nekonečnou touhou po životě potřebujeme společníky“. VE SKUPINKÁCH bude možnost toto téma dále rozpracovat a prodiskutovat. Končíme společnou mší svatou s požehnáním na cestu.

Těším se na Tebe.

REL0AD!

Termíny