THRASHFEST 2010

Hudba

THRASHFEST 2010

2.12. PRAHA, KC Vltavská

KREATOR, EXODUS, DEATH ANGEL, SUICIDAL ANGELS...

 

Tak, teď uhni o krok zpátky a nebo si hned zajisti vstup na nový, putovní mega festival, který zavítá do ČR - THRASHFEST. Jak už sám název napovídá, bude to skutečný žhavý hudební kotel. 2.12. - tento prosincový den bude zcela věnován thrasmetalu, nazvěme to takovými malými vánocemi pro všechny fanoušky thrashmetalu!

Kdo bude nadělovat? Post headlinera si zamluvili unikátní němečtí thrasheři KREATOR. Jejich show jsou vždy dotažené k dokonalosti a jejich aktuální album "Hordes Of Chaos" prostě zabíjí! Milleho a spol. následují v těsném závěsu EXODUS a DEATH ANGEL - legendární kultovní kapely z Bay Area, kteří vám pod stromeček naservírují své zbrusu nové počiny, Exodus album, oceněné jako trhrashmetalové album roku 2010 - "Exhibit B: The Human Condition" a Death Angel nové DVD "Sonic German Beatdown". Svou živelnou show vám "Mrtvý Anděl" definitivně dokáže, že je živý, dokonce více, než kdykoli předtím! Ale ani další potvrzená kapela vás nenechá vydechnout, protože tuto silnou trojici neznabohů doprovází řecká Nova thrashmetalu - SUICIDAL ANGELS, kteří se stále drží se svým debutovým albem "Sanctify The Darkness" na vrcholu vrtkavé metalové hory.

Čeká nás bezpochyby a bez nadsázky "Thash Till Death Night". Program na čtvrtek 2.12. je dán - PRAHA, KC Vltavská - THRASHFEST 2010!

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Vstupenky jsou kdostání vpořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577432420, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, a vpředprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

 

Termíny