SABATON

Hudba

Powermetaloví mistři SABATON 2x vČR snovou deskou „Coat Of Arms"!

6. 11. 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

7. 11. 20:00 PRAHA, KC Vltavská

Speciální hosté: ALESTORM (UK), Steelwing (Swe)

www.mastersofrock.cz

Švédské šestičlenné komando SABATON je vČeské Republice jako doma! Každý koncert je doprovázen bezmezným nadšením fanoušků, kteří dobře vědí, co jejich radost zpříjezdu kapely způsobuje! Každé živé vystoupení těchto metalových dravců je totiž pořádně intenzivní zážitek! Samotná studiová tvorba je potom ideálním materiálem pro živé provedení...

Kapela vychází zodkazu heavymetalových legend jako Judas Priest, Accept či Grave Digger a na jejich vysokém nasazení je to znát. SABATON však cestu velikánů chápou jako křižovatku, ze které se vydali vlastní vzrušující cestou. Jejich dosavadní pětidílná diskografie to včetně zatím poslední desky „The Art Of War" potvrzuje dokonale. Švédi heavymetalovou tradici přetavili do současné, moderně znějící podoby, aniž by ztratili pravověrný metalový drive. Již velmi brzy, přesněji 21. května 2010 se na pultech prodejen objeví nová deska „Coat Of Arms", která zahýbe děním na metalové scéně silou rozjetého bitevníku! Tento desetiskladbový materiál bude již 6. počinem neúnavných bojovníků za nespoutaný heavy power, kterému jsou žánrově stále věrni! Joakim Brodén (zpěv), Rickard Sunden (kytara), Oskar Montelius (kytara), Daniel Mullback (bicí), Pär Sundström (basa) a Daniel Mÿhr (klávesy) - to jsou powermetaloví hrdinové dneška!

Tohle metalové těleso funguje jak skvěle promazaný stroj již 11 let! Na své zdravě sebejisté pouti se nezapomenou zastavit také vČR a hned 2x! Poprvé 6. 11. vezlínském Masters of Rock Café a den poté, 7. 11., vKC Vltavská vPraze! Na obou vystoupeních švédské bardy doprovodí protřelí mořští vlci ze Skotska - folkmetaloví ALESTORM a švédové STEELWING!

Vstupenky jsou kdostání v předprodejních sítích Ticketportal (i na Slovensku), Ticketpro a Ticket-Art. Dále na baru vMasters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432580, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku a ve všech obvyklých předprodejích.

 

 

 

Termíny