ANNIHILATOR

Hudba

Praha bude slavit státní svátek s ANNIHILATOR!

28.10. 20:00 PRAHA, Retro Music Hall

ANNIHILATOR oslaví vznik samostatného československého státu spolu s námi a pokusí se silou sobě vlastní rozdrtit vás v pražském klubu Retro Music Hall v PRAZE! Tak tedy všichni z náměstí a s vlajkami (nebo možná radši bez nich) 28.10. večer na pořádnou thrash pařbu!

 

Kanada je často označována za Mekku technického metalu a o jeho thrashové odnoži to platí obzvláště. I kdyby vzemi javorového listu byla pouze jediná kapela hrající tento subžánr, stačilo by to. Stačilo by to, pokud by zmíněnou kapelou byli ANNIHILATOR. Po fenomenálním úspěchu Watersovy party na Masters Of Rock 2008 završeném live DVD záznamem se tato věhlasná pětice letos na vizovické pódium vrátila sezbrusu novým studiovým materiálem. Album nazvané výstižně „Annihilator" vystihuje vše, čím si stejnojmenná kanadská kapela za šestadvacet let své existence prošla. Nové album znamená nové tour, a tak se můžeme opět těšit na typický watersovský riffing, uhrančivé melodie i pekelně dravou rytmiku, která vám nedá odpočinout ani minutu. Je jisté, že zkrátka nepřijdou ani příznivci klasických alb. Thrashmetalová přikázání jako stěžejní „Alison Hell", znepokojivá „Never, Neverland", úderná „King Of The Kill", úsečná „W.T.Y.D. (Welcome To Your Death)" či psychedelická „Fun Palace" jistě vynechány nebudou. Není však vyloučeno, že dalšími esy Jeff Waters překvapí teprve až vté pravé killing hodině „A".

 

ANNIHILATOR přijíždí zdůvodnit vám, proč si vybrali právě tento název. Věřte, že vybrali přesně...28.10. 20:00 PRAHA, Retro Music Hall!

Předprodej vstupenek byl zahájen!

POZOR! Do konce srpna platí speciální prázdninová cena vstupenky! Kdostání vpořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577432420, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, a vpředprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

 

Termíny