TARJA

Hudba

Finská královna TARJA Turunen odhaluje svá tajemství světu a hned 2x v ČR!

7.10. OSTRAVA - Poruba, Zimní Stadion Sareza

8.10. PRAHA, KC Vltavská

 

Ženy vmetalu jsou pro některé fanoušky tabu. Pro ty ostatní je však přítomnost éterické bytosti vtvrdé hudbě zpestřením a vítaným kontrastem, díky kterému metalová údernost ještě více vynikne. Pokud někdo ztělesňuje ženu vmetalu jako klenot, je to finská zpěvačka a skladatelka TARJA TURUNEN. Známá diva po odchodu od NIGHTWISH nahrála dvě sólová alba „Henkays Ikuisuudesta" (2006), za nímž následovalo „My Winter Storm" (2007). Obě tyto desky posluchače přesvědčily nejen o tom, že TARJA je stále zde a ve skvělé formě, ale také o mnohobarevnosti hlasu této osobnosti. Je úžasné, s jakou lehkostí přenesla charisma známé zdesek NIGHTWISH do své sólové tvorby. V pořadí třetí album „What Lies Beneath" se blíží vydání každým okamžikem... Vrámci světového tour k této nové desce odhalí TARJA svá tajemství hned 2x také v České Republice. 7. 10. v Ostravě - Porubě, Zimní Stadion Sareza a 8.10. v PRAZE, KC Vltavská. První ochutnávku ztéto nové, očekávané nahrávky jsme měli možnost vychutnat si již na festivalu Masters Of Rock! Singl z nové desky "Falling Awake" byl také součástí festivalové kompilace.

 

Podmanivá tvorba metalové dámy TARJI vás jistě opět okouzlí. Nahlédnete pod závoj jejích tajemství a prožijete opět neopakovatelný, královský večer.

 

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Za super prázdninovou cenu, platnou do konce srpna, je můžete pořídit na webu www.mastersofrock.cz, či na tel: 577 432 580, 224 235 267 na dobírku, v předprodejních sítích Tickerpro, Ticketportal a Ticket-Art a ve všech obvyklých předprodejích.

 

 

Termíny