Vstříc sladkým zážitkům na Prague Cake Festival!

Volný čas

Milujete sladké dobroty, jako jsou dorty, perníčky, koblihy, muffiny, koláče anebo macronky? V tom případě si nesmíte nechat ujít Prague Cake Festival v pražském Orea Hotelu Pyramida, který se bude konat v sobotu 11. listopadu. Neváhejte a vydejte se vstříc sladké sobotě plné neotřelých delikates.

Ať už máte rádi klasické české zákusky nebo francouzské speciality, na Prague Cake Festivalu si přijdete na své. Můžete ochutnat od každého vystavovatele něco, a pak to, co si vaše chuťové buňky zamilují odnést domů za speciální festivalové ceny. Kromě toho, že můžete ochutnávat, jsou na programu také akce a různé workshopy, kdy se podíváte na triky profesionálů, kteří ukáží více ze světa pečení a zdobení. Chybět nebudou ani soutěže o sladké ceny a aktivity i pro ty nejmenší návštěvníky. Každý návštěvník navíc obdrží los do tomboly, která bude losována třikrát během dne – v 11:00, ve 13:00 a v 17:00.

Kdy, kde a za kolik?

Třetí ročník unikátní akce pro milovníky sladkých delikates se koná od 10:00 do 19:00 v sobotu 11. listopadu v Orea Hotelu Pyramida, na adrese Bělohorská 24, Praha 6. Vybírat můžete z několika kategorií vstupného, základní vstupné v předprodeji za 200 Kč (na místě 250 Kč) zahrnuje 5 degustačních porcí a je časově omezené. VIP vstupenka je na vstup po celý den a zahrnuje welcome drink a 10 degustačních porcí. Vstupné si můžete zakoupit na místě, anebo v předprodeji na www.goout.net.

Termíny