Dvojkoncert Věry Špinarové a Petra Bende v Miroslavi

Hudba

Dvojkoncert Petra Bende a Věry Špinarové vMiroslavi

 

Co: dvojkoncert Petra Bende a Věry Špinarové

Kdy: 27.8. 2010

Kde: Letní kino Miroslav (za nepříznivého počasí KD Miroslav)

 

 

 

Věru Špinarovou, rodačku zOstravy a jednu znašich nejoblíbenějších zpěvaček není třeba - stejně tak, jako Petra Bende více představovat. Vroce 2009 byla Věra Špinarová hostem Petrova vánočního koncertu a o rok později zase na oplátku Petr zahrál Věře jako host při jejím celorepublikovém turné. Turné bylo beznadějně vyprodáno, atak vzešla myšlenka tento hudební počin zopakovat. A to jedinečným letním dvojkoncertem.

Ten se uskuteční 27.8.2010 vMiroslavi u Znojma vareálu letního kina. Vpřípadě špatného počasí se koncert přesune do místního kulturního domu.

Věra Špinarová na koncertě vystoupí se skupinou Adama Pavlíka a Petr Bende tradičně se svým „bendem". Jako předkapela se před samotným koncertem představí kraslická kapela No Problem, která začne rozehřívat fanoušky před samotným dvojkoncertem od devatenácté hodiny. Od dvacáté hodiny bude pódium patřit Petrovi, po dvaadvacáté hodině vystoupí energická Věra a po skončení jejího koncertu se na pódium opět vrátí hudební skupina No Problem. Ta bude koncert, který se promění vtaneční zábavu, dohrávat do druhé hodiny ranní. Fanoušci by si určitě neměli nechat ujít tento výjimečný letní koncert pod širým nebem.

 

Vstupné vpředprodeji: 229,- , na místě + 70,-

Děti do dvanácti let vdoprovodu rodičů: 150,- na místě +70,-

 

Více informací na

www.dan-production.cz

www.petrbende.cz

www.spinarova.cz

 

Účinkují

Petr Bende & Band, Věra Špinarová se skupinou Adama Pavlíka

Termíny