Hip Hop Kemp 2010 - Hradec Králové

Volný čas, Hudba

Devátý ročník jednoho z největších evropských hip-hopových festivalů představuje svůj pestrý line-up! Hip Hop Kemp 2010 letos přichystal rozmanitý program pro milovníky různých hip-hopových žánrů ze všech podstatných hip-hopových velmocí včetně domácích Čech a sousedních Slováků.





Účinkují

PÁTEK:



LIVE STAGE
13:30 HIFI Banda /PL/
14:00 H.S.C (Hörspielcrew) /A/
14:45 La Melodia /NL/
15:25 Lewis Parker /UK/ + John Robinson /USA/ + Joe Kickass /AUS/
16:10 H16 /SK/
16:50 Pezet / Malolat /PL/
17:30 Phat Kat & Elzhi as Cold Steel /USA/
18:10 Large Professor /USA/
18:50 Moja Reč /SK/
19:30 Samy Deluxe /D/
20:15 Souboj titánů Freestyle (Rest & Elka /CZ/ vs Bio & Shomi /SK/)
20:30 Rytmus + Kontrafakt /SK/
21:30 Chali 2na (Jurassic 5) & House Of Vibes
22:30 PSH /CZ/
23:15 Masta Ace & EdO G /USA/
0:00 Boot Camp Clik (Buckshot, Sean Price & Rockness Monsta - Heltah Skeltah, Tek & General Steele - Smif N Wessun, DJ Mr.Nash aka DJ Logic)


SKATESHOP.CZ HANGÁR
17:30 Bandzone.cz showcase (SpitYa Boyzzz, Crap Crew, FOPA, LAV, LED'N'ICE (Elka, Kalim, Matheus), Masový Wrazi, MC Peca, Sira + 849185, Stopro (Dezert a Malý Man), Tlustej Kárl)
21:00 Fullcontact /CZ
21:40 Lara303 /CZ
22:20 GrubSon & 3oda Kru /PL
23:00 - 03:00 Grime All Stars (Ghetts /The M.O.V.E.M.E.N.T., Dot Rotten /The Rotten Club, Black The Ripper /Black Magic, DJ Spyro /Rinse FM & DJ Maximum /Boy Better Know, hosted by Tony Black /Road Sound

BACKSPIN HANGAR
17:00 Premiéra dokumentu Kupuj Originál
18:00 Sarny + DJ Spank - Oldschool hip hop history lesson
20:00 DJ Ba2s /CZ
21:00 Logos Apeili /GR
21:40 Herr Von Grau /D
22:20 Block McCloud + DJ Waxwork/USA, D
23:00 Antihelden /D
23:40 Ghettosocks with Muneshine /CAN & The Returners /PL
1:20 Ladi6 & Parks /NZ
02:00 - 05:00 Rap History Berlin featuring K-Boogie, Dejoe, DJ Scientist & MC Trix /D
90's: the golden era of classics

JAHMUSIC REGGAE STATION
18:00 Czajovna Sound /CZ
21:00 Irie Memba /CZ
23:00 Jah Luv Sound /GAMBIA
1:00 Damalistik alongside U-Cee / FR, D
3:00 Ama12Play /MALI

CAPONE DANCE ARÉNA
16:00 - 16:30 Hip Hop jam
16:30 - 17:00 90′s Hip Hop Kill Off (1-3 vs 1-3)
17:00 - 18:00 Lockin' battle (1vs1)
18:00 - 18:30 Bboying jam
18:30 - 18:45 Krump session
18:45 - 19:30 TOP CZ Street dance shows
(dema - kdo nemá, jede na Dje, tancovat battle bude 8 crews, demo max 5 min, hudbu donést na CD s popisem crew nebo rovnou poslat na výše uvedený email)
19:30 - 20:30 Bboyz battle
20:30 - 21:15 Nintendo city dance game
21:15 - 22:15 Street dance crew vs crew (počet 3-8)
22:15 - 22:30 TOP Europe bboyz exhibition

VERTIKÁLNÍ RAMPA
15:00 rozjezd
16:00 exhibice
18:30 exhibice
20:00 volné jízdy

KINGFIT STREETBALL ARÉNA
14:00 otevření arény
14:00 - 16:00 volné hraní
16:00 3 point shoot out o věcné ceny K1X
17:00 - 20:00 Kingfit tournament
20:00 Exhibice Xstream Ballers team vs vítěz turnaje o ceny K1X

ZÁPASY V ČOKOLÁDĚ SE 69SLAM, PRÁDLEM DO KAŽDÉHO EXTRÉMU
od 14:00 registrace holek a ochutnávka čokolády
17:00 začátek zápasů

POKER
15:00 - 03:00 Poker turnaje

PŮJČENÍ LODIČEK U JEZERA S PÍSEČNOU PLÁŽÍ
09:00 - 20:00 Půjčování lodiček
Pláž otevřena NONSTOP

BUNGEE JUMP Z 50M Z JEŘÁBU
14:00 - 24:00 Skoky

GAMBRINUS CITY
14:00 -22:00 Volná zábava

AQUAZORBING
09:00 - 22:00

LÉTAJÍCÍ LIŠKA
14:00 - 02:00

SLAŇOVÁNÍ Z JEŘÁBU
14:00 - 02:00

PAINTBALL
10:00 - 20:00

LUXUSNÍ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP PARTY NA AXE STAGE
13:00 - 19:00 sprchování, dárky, zábava, hudba
19:00 - 02:00 party

GRAFFITI WALL
14:00 Graffneck Jam

 

SOBOTA:



LIVE STAGE
15:45 Sedláci /SK/
16:15 Malpa /PL/
16:45 BPM /CZ/
17:25 Casper /D/
18:05 Souboj titánů break
18:15 Tafrob & DJ Maztah /CZ/
18:55 Snowgoons DJ's /D/ & Lord Lhus - Bloodline /USA/
19:15 Bekay /USA/ + DJ DBefekt /FR, USA/
19:45 Snowgoons DJ's /D/ & Sabac Red - Non Phixion /USA/
20:05 Indy & Wich + La4 /CZ/
20:50 Sat l'artificier (Fonky Family) feat Le Turf /FR/
21:35 Fashawn & Exile /USA/
22:15 Prago Union /CZ/
22:55 Foreign Beggars /UK/
23:40 Necro /USA/
0:30 Reflection Eternal (Talib Kweli + DJ Hi-Tek) /USA/

SKATESHOP.CZ HANGÁR
17:30 Bandzone.cz showcase (Azurit Kingdom, Cartiss, Gambrz Reprs, Jes Brothers, MC Gey, Phoenix, Planet House Jam, Weezo & DJ Inak)
22:00 DJ Tuco vs DJ Quime back 2 back (Dutty Weekend) /UK
0:00 DJ Clever Munkey (The Disablists)/UK
1:00 DJ Ghonzales (Beatcase) /CZ
2:00 Faty M + Pio Skvadra /CZ

BACKSPIN HANGAR
18:00 Backspin DJ contest Winter
19:00 DJ Lil Rowa /CZ
20:00 DJ Friky /CZ
21:00 DJ Peca, Pufaz, DTonate /CZ
23:20 Metrostars /IT
0:00 The Smells /D
The AfteRAParty:
1:30 The Returners + special guests /PL
2:30 Snowgoons /D ft. Sabac Red /USA, Bekay /USA, Lord Lhus /USA, Kosha Dillz /USA & El Gant /USA, DJ DBefekt /FR, USA
3:30 Backspin DJ team: DJ 12Finger Dan, DJ Coma, DJ B-Base /D

JAHMUSIC REGGAE STATION
18:00 Admirál Kolíbal vs. Extatic / CZ
20:00 Wicked Sound / CZ
22:00 Heavy Hev / CZ
00:00 Love Corner Krew / FR
01:00 East West Rockers / PL
03:00 Daddy & Hypa / FR


CAPONE DANCE ARÉNA
15:00 - 15:30 Funky jam
15:30 - 16:00 Poppin' (1 vs 1)
16:00 - 16:30 Krump city vs city (2-5 vs 2-5)
16:30 - 17:15 Bboying jam
17:15 - 18:30 Hip Hop dance (1 vs 1)
18:30 - 19:30 House dance (2 vs 2)
19:30 - 20:15 HHK Dance maniac
(soutěž stejna jako King of Beat Street, háže se: DJ, úlet, my choice - vyberete si hudební styl, hiphop90s, hiphop, jackson)
20:15 - 21:00 Nintendo city dance game
21:00 - 22:15 Bboyz crew vs crew (2-3 vs 2-3)

VERTIKÁLNÍ RAMPA - Skateboardové Mistrovství ČR
15:00 tréning
16:00 kvalifikace
18:00 finále

KINGFIT STREETBALL ARÉNA
14:00 otevření arény
14:00 - 16:00 volné hraní
16:00 3 point shoot out o věcné ceny K1X
17:00 - 20:00 Kingfit tournament o ceny
20:00 Slam dunk contest o ceny K1X

POKER
15:00 - 03:00 Poker turnaje

PŮJČENÍ LODIČEK U JEZERA S PÍSEČNOU PLÁŽÍ
09:00 - 20:00 Půjčování lodiček
Pláž otevřena NONSTOP

BUNGEE JUMP Z 50M Z JEŘÁBU
14:00 - 24:00 Skoky

GAMBRINUS CITY
14:00 -22:00 Volná zábava

AQUAZORBING
09:00 - 22:00

LÉTAJÍCÍ LIŠKA
14:00 - 02:00

SLAŇOVÁNÍ Z JEŘÁBU
14:00 - 02:00

PAINTBALL
10:00 - 20:00

LUXUSNÍ SPRCHA V RÁMCI AXE RISE UP PARTY NA AXE STAGE
13:00 - 19:00 sprchování, dárky, zábava, hudba
19:00 - 02:00 party





Termíny