OD BOHA RADEGASTA DO PIVOVARU

Sport, Pro děti, Turistika

Jeden kilometr za každý rok existence Radegastu, takovým netradičním způsobem mohou všichni příznivci pivovaru oslavit jeho 40. výročí. Vsobotu 21. srpna se uskuteční čtyřicetikilometrový přechod Beskyd od sochy boha Radegasta do pivovaru. Dvou a vícečlenné týmy se mohou kzávodu už nyní registrovat na webových stránkách www.radegast.cz, prvních čtyřicet přihlášených dostane vcíli speciální odměnu vpodobě 5litrového soudku piva. Na každého účastníka čeká na konci pochodu také originální certifikát o absolvování trasy, dárek a pivo Radegast.

„Přechod Beskyd není závod, ale výzva pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního a překonat sami sebe," přiblížil hlavní myšlenku akce manažer značky Radegast Pavel Kmínek.

Na trať se mohou zájemci vydat vsobotu 21. srpna od 7:30 do 12:00 hod. od sochy boha Radegasta. Trasa povede po značených turistických stezkách a vjejím průběhu narazí účastníci na pět kontrolních bodů. Do cíle vpivovaru Radegast je potřeba se dostat do 22:00 hod. Připraven bude mikrobus, který odveze účastníky přechodu do Frýdku-Místku.

 

„Náš pivovar označujeme za jeden znejmladších vcelé České republice. Čas ale letí a už i Radegast má čtyřicátiny. A to je rozhodně důvod koslavám. Vždyť už čtyři desítky let vaříme naše příjemně hořké pivo, které je nejprodávanější na Moravě!" bilancuje Ivo Kaňák, manažer pivovaru Radegast.

 

Na stránkách www.radegast.cz byla spuštěna registrace. Její důvod vysvětlil opět Pavel Kmínek: „Pivovar slaví 40 let, a proto prvních 40 týmů, které se zaregistrují a dojdou do cíle získají 5litrový soudek spivem Radegast jako bonus."

Pokud se ale někdo rozhodne zúčastnit se akce bez registrace, může přijít přímo ksoše boha Radegasta a akreditovat se na místě. Pro každého, kdo zvládne porci 40 kilometrů, čeká vcíli originální certifikát, dárek a pivo Radegast.

 

Kontakty

www.radegast.cz

Termíny