Relaxační víkend s masážemi

Volný čas, Turistika

Čtvrtek 2.9.2010
- příjezd zájemců na místo konání, kterým je turistická horská chata Pod Studničnou (500 m od obce Pec pod Sněžkou, přímo pod nádhernou vysokohorskou scenérií Studniční hory, Úpské jámy a Sněžky). Ubytování je s polopenzí, snídaně - švédské stoly, večeře - polévka,hlavní jídlo.

Pátek 3.9.2010
- výlety za vysokohorskými scenériemi, které se v okolí chaty nacházejí se zkušenými horskými cestovateli Ing. Václavem Lopatou a Bc. Ilonou Ubryovou, kteří brouzdají evropskými horami od severních oblastí (např. Norsko, Rusko) až po jižní (např. Rumunsko , Makedonie, Korsika). Necestují s cestovkami, ale sami nebo s přáteli a tudíž mají bohaté zážitky nejen z hor jako takových, ale i z oblasti poznávání obyčejných lidí, místní dopravy atd.
- odpoledne po návratu z túr vás odborně napraví akreditovaná masérka a organizátorka celé akce Jana Pilátová, která vás příjemně naladí na další bod programu
- přednášky a besedy o svých cestách za horami Evropy vám nabídne opět dvojice Vašek a Ilona, včetně spousty fotografií, příp.videí, zejména pak cestopis ze své poslední nedávné cesty na Připolární URAL nazvaný „Ruskem až za polární kruh“.
- večer nabídne naše dvojice cestovatelů pro zájemce zpívanou, chopí se kytar a nabídne krom klasických folk a country songů i něco z vlastní tvorby (písničky inspirované vlastními skutečnými zážitky z cest)

Sobota 4.9.2010
- opět možnost výběru několika tras různé obtížnosti na kterých vás Vašek s Ilonou zavedou na naprosto kouzelná místa krkonošských hřebenů. Asi 200m od chaty se nachází lanovka na Sněžku potažmo na hřebenové partie plné zajímavých míst.
- výlety budeme koncipovat podle toho, na co se kdo bude cítit, pravděpodobně se v případě zájmu udělají menší a větší výlety, lehčí okruh s použitím lanovky a procházky třeba jen po hřebínku kolem Luční boudy, prostředím krkonošské tundry, případně polská nádherná jezera Welky a Maly Staw, a další a další úžasná místa, která jsou od této chaty lehce dostupná. Pro zdatnější bude možnost vypravit se s Vaškem např. až do Čertova dolu na fantastické vodní kaskády a zpět úžasnou vysokohorskou cestou podél Bílého Labe či po úbočí Kozích hřbetů... záleží na tom jak se domluvíme. Nabídneme několik možností a okruhů, které máme sami prošláplé od nejlehčích vycházkových až po středně těžké túry ke vzdálenějším cílům.
- opět masáže včetně kurzu domácí antistresové masáže hlavy
- opět možnost vyprávění a besedy o horách, promítání fotek a na závěr případně opět zpívaná

Neděle 5.9.2010
- ukončení akce, rozloučení a transport do svých obydlí :-)

Cena za tento báječný víkend (ubyt.s polopenzí,turistika, přednášky,masáže, zpívané) je při úhradě zálohy do 14.8.2010 stanovena na 1840,- Kč. Po tomto datu bude platná původní cena bez slevy 20% tj. 2300,- Kč.

další zdroj informací na
http://masaze-kolin.wgz.cz/akce-pro-verejnost/relaxacni-prodlouzeny-vikend-s-2.html

Závaznou objednávku posílejte do 14.8.2010 na e-mail pilatka.webgarden@seznam.c
z, nebo na tel: 777221696
Zálohu 1.500,- CZK je nutno uhradit nejpozději do 14.8.2010 na č.ú.: 1498196083/0800 u ČS a.s.

Účinkují

Jana Pilátová - masérka

Ing. Václav Lopata - cestovatel

Bc. Ilona Ubryová - cestovatelka

Další dokumenty k akci

  
Termíny