Cyklistický závod Praha - Karlovy Vary - Praha a Evropský pohár handicapovaných cyklistů

Sport

Přijďte fandit, přijďte povzbudit cyklistický peloton na trase závodu z Prahy do Karlových Varů a zpět. Přijďte ocenit výjimečné sportovní výkony v závodě, který budí respekt a právem se pyšní titulem nejtěžší a nejdelší cyklistický závod v České republice. Pestrý peloton, desítky týmových vozidel, motocyklů, vozidel televize a médií slibují nevšední podívanou a zážitek, který znáte z televizních přenosů významných světových cyklistických klasik. Nyní máte možnost vidět něco podobného na vlastní oči, nenechte si tuto podívanou ujít a přijďte povzbudit naše cyklisty v boji s absolutní evropskou cyklistickou elitou.

Vás, kteří bydlí v Praze a okolí, zveme na Strahov. V celodenním programu uvidíte start a cíl závodu Praha – Karlovy Vary – Praha a Evropský pohár handicapovaných cyklistů, včetně startu našich nejúspěšnějších závodníků.

Sobota 25.9.2010, 8:00, Strahov

Přijďte si užít jeden z největších sportovních podniků integračního charakteru, světového formátu zařazeného do vysoké kategorie UCI 1.2 a P1. Přijďte si vychutnat atmosféru nejstaršího cyklistického závodu v České republice v kombinaci s vrcholným podnikem handicapovaných cyklistů. 

Přijďte ocenit úsilí a mimořádné výkony handicapovaných sportovců, které jsou motivující pro nás všechny...

Kontakty

www.cyklovary.cz

Termíny