Miro Šmajda

Hudba

V Pátek 14.8. nás V Letním Parketu Pohoří čeká Miro Šmajda.

 

Tento mladý chlapec, který je charakteristický svým účesem, začal lámat ženská srdce během Československé SuperStar. V této soutěži se nad očekávání probojoval až do finále a následně se v soutěži umístil na druhém místě. Od té doby je hvězdičkou v showbussinesu jak slovenském, tak českém. Svědčí o tom mimo jiné i veliký dav fanynek. :-)

A co je vlastně mladý Miro zač?

 

Miro se narodil v košicích 27.11.1988, jeho rodiče se po čase rozvedli a Miro zůstal v péči matky.

„Bylo to těžké, ale už je to za námi," tvrdí Šmajda. Bylo mi moc líto, když táta odešel. Pořád se hádali, což možná bylo tím, že jsou oba jiné národnosti (matka Češka, otec Slovák). Ale čas všechno zahojil a dnes se s taťkou pravidelně stýkám,"

Před nástupem do soutěže SuperStar studoval druhým rokem architekturu na Technické univerzitě v Košicích. Studium po SuperStar přerušil a začal se naplno věnovat své hudební kariéře.

Ve volném čase se kromě hudby, zpěvu a skládání textů věnuje také sportu - běhu, fotbalu, hokeji, posilování a chození do přírody. Je milovníkem piva a to především kvasnicového :-). Také se snaží dbát na zdravý životní styl a proto dodržuje i správnou životosprávu.

Zúčastnil se mimo jiné soutěže Let´s Dance, ze které za velikého rozruchu odstoupil.

 

Miro Šmajda do Pohoří zavítá se svojí kapelou Rosemaid. (Bylo oficiálně potvrzeno, že název kapely je přesmyčkou jeho jména. (mi)RO ŠMAJDa -> ROSEMAID)

info o kapele najdete zde: http://mirosmajda.wgz.cz/kapela-rosemaid

 

Co dotat? Snad jen, aby nám přálo počasí a všechny (nejen děvčata) Vás pozvat.

Takže neváhejte a přijďte podpořit Mira a jeho kapelu. Určitě Vám připraví pěkný večer. A pořadatele z Letního Parketu Pohoří se budou také snažit, ať je vše jak má bý a Vy si to můžete užít. :-)

 

 

 

 

Účinkují

Miro Šmajda

Termíny